607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Podgrzewacz do chusteczek EVO Wipes Warmer - Prince Lionheart

Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Producent: Prince Lionheart


Cena: 227,00 zł

Podgrzewacz, nawilżacz do chusteczek EVO Wipes Warmer amerykańskiej firmy Prince Lionheart - nowa ulepszona wersja

 

Nowa wersja podgrzewacza zawiera dodatkowy wkład nawilżający - dzięki czemu chusteczki będą przez jeszcze dłuższy czas zachowywać swoje właściwości. Dodatkowo podgrzewacz wyposażono w nowy pojemnik na wodę poprawiający jakość chusteczek od mycia.

Podgrzewacz do chusteczek sprawia, że chusteczki zawsze pozostaną świeże, zawsze gotowe do użycia i w odpowiedniej temperaturze - dzięki temu dziecko nie czuje dyskomfortu w trakcie higieny intymnej, a także jest dokładniej wymyte w miejscach szczególnie narażonych na infekcje oraz odparzenia. 

Podgrzewacz Wipes Warmer zapobiega wysychaniu i brązowieniu chusteczek. Ponadto specjalny system Ever-Fresh utrzymuje chusteczki wilgotne i świeże.

Podgrzewacz pasuje do większości standardowych, otwieranych opakowań chusteczek dostępnych na rynku. izolowane, antybakteryjne opakowanie utrzymuje chusteczki ciepłe i świeże. EVO Wipes Warmer to także nowy design.

W zestawie:

- podgrzewacz,

- zasilacz,

-  poduszeczka TipTop Pillow,

- poduszeczka systemu everFRESH,

- koszyczek systemu everFRESH


 

Do kompletu polecamy zakup organizera na pieluszki firmy Prince Lionheart. Podgrzewacz można postawić na organizerze (na specjalnej podstawce).

Wymiary podgrzewacza: 12,7 x 19 x 27,4 cm.

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko.Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwow 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.