607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Antypoślizgowa mata, puzzle do kąpieli bathMat, 18 elementów - Prince Lionheart

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 106,00 zł

Antypoślizgowa mata, puzzle do kąpieli bathMat, 18 elementów - Prince Lionheart

bathMat to sprytne połączenie maty do wanny z puzzlami. Mata składa się z 18 kolorowych elementów, które można swobodnie rozłożyć w wannie lub łączyć ze sobą tworząc antypoślizgową matę. Zwiększy to bezpieczeństwo zabawy dziecka w czasie kąpieli - zwłaszcza takiego, które samodzielnie siedzi lub w ferworze dobrej zabawy chce wstawać w czasie kąpieli. Poszczególne puzzle trzymają się powierzchni dzięki pięciu przyssawkom, to powoduje, że mata stabilnie przylega do podłoża wanny.

W opakowaniu znajduje się 18 puzzli w pięciu różnych kolorach. Puzzle oprócz tego, że mogą być przyczepione do podłoża wanny, to dla zwiększenia frajdy zabawy podczas kąpieli można je przyczepić do boków wanny lub na płytki.
Przyczepienie puzzli do ściany, to także świetny sposób na wysuszenie ich po zakończonej kąpieli - po prostu obciekną one z wody i po kilku godzinach będą już suche.
 

Cechy maty:

- wielkość jednego puzzla to około 12 cm x 12 cm
- waga maty około 660 gram,
- antybakeryjna powłoka, która została zatwierdzona przez EPA (
Agencja Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych).

Mata jest zapakowana w estetyczne pudełko, które powoduje, że doskonale nadaje się na prezent.

Wiek dziecka: 0 +

Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.