607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Zestaw dla dzieci do mycia zębów EyeFAMILY, szary - Prince Lionheart

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 117,00 zł

Zestaw dla dzieci do mycia zębów Prince Lionheart EyeFAMILYTM

Kolor: szary


Dzięki zestawowi dla dzieci do mycia zębów Prince Lionheart EyeFAMILYTM,  stworzonemu w klimacie popularnych filmów rysunkowych, codzienne mycie zębów może stać się dla maluszków przyjemną zabawą. Komplet czterech elementów będzie pomocny we wprowadzeniu zdrowych nawyków dotyczących higieny jamy ustnej u najmłodszych członków rodziny. W skład zestawu dla dzieci do mycia zębów wchodzą: kubek do płukania ust, uchwyt na szczoteczkę w kształcie śmiesznej buzi zębatego stworka, dopasowana do kranu końcówka przedłużająca oraz minutnik wskazujący czas mycia zębów. Dzięki marce Prince Lionheart od dziś Twoja pociecha bez upominania i próśb chętnie pobiegnie do łazienki na poranne lub wieczorne, samodzielne mycie zębów.

Zawartość zestawu:

• zabawny uchwyt na szczoteczkę lub pastę,
• kubek z długimi "uszami" gwarantującymi pewny chwyt,
• końcówka przedłużająca do kranu zapobiegająca rozchlapywaniu wody,
• minutnik w kształcie klepsydry odmierzający czas mycia zębów.

Najważniejsze cechy zestawu do mycia zębów dla dzieci:

   
ciekawy, skłaniający do uśmiechu design,
wysokiej jakości tworzywo sztuczne, łatwe do utrzymania w czystości nawet w zmywarce,
idealny pomysł na prezent dla przyszłych rodziców lub znajomych posiadających małe dzieci,
przyssawki dobrze utrzymujące elementy zestawu na każdej płaskiej powierzchni,
ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu przez małe dziecko kształty zapewniające pewny chwyt.

Co zyskujesz kupując zestaw do mycia zębów dla dzieci:
 
doskonałe rozwiązanie problemów z zachęcaniem dziecka do regularnego mycia zębów,
dzięki końcówce na kran pewność, że po nalaniu wody do kubka rękawy piżamki nie będą jak zwykle mokre,
dobry nastrój dziecka, zwłaszcza w czasie wieczornego mycia,
dzięki zabawnemu organizerowi porządek na półce nad umywalką,
interesujący i sympatyczny element dekoracji Twojej łazienki.


Dlaczego nasz zestaw do mycia zębów jest niezbędny w Tojej łazience?


Jeżeli masz już dziecko z kompletem "mleczaków", nie musimy Ci tłumaczyć, dlaczego każda zachęta do ich regularnego i samodzielnego szczotkowania jest na wagę złota. Nasz zestaw dla dzieci do mycia zębów nie został wykonany co prawda z tego kruszcu, tylko z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ale gdy tylko obejrzysz wszystkie elementy, na pewno nie tylko uśmiechniesz się, ale uznasz też, że produkt ten to strzał w dziesiątkę.  Doskonały, spójny projekt, zabawne kształty i ergonomiczne, umożliwiające bezpieczne użytkowanie rozwiązania, a także niewątpliwe zalety praktyczne Zestawu sprawią, że na pewno będziesz go chciał kupić swojemu dziecku. Natomiast w przypadku, gdy Twoja pociecha to jeszcze niemowlę i wydaje się, że jego droga do samodzielnego mycia zębów jest jeszcze długa, zapoznaj się z poniższym tekstem i przekonaj, iż czasu wcale nie ma tak dużo i już dziś warto pomyśleć o zestawie dla dzieci do mycia zębów.

Specyfikacja produktu:

Kolor: szary
Marka: Prince Lionheart,
Styl: nowoczesny,
Materiał: tworzywo sztuczne,
Komponenty: uchwyt na szczoteczkę, klepsydra-minutnik, kubek, końcówka do kranu,
Liczba elementów w zestawie: 4.

O producencie zestawu - firmie Prince Lionheart

Prince Lionheart to renomowany amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci, który cieszy się uznaniem na rynku już od 1973 roku. Początkowo w biznes zaangażowane było doświadczone w wychowywaniu dzieci małżeństwo. Ich modele wyjątkowych koni na biegunach przyczyniły się do dynamicznego rozwoju i umocnienia pozycji firmy jako jednej z wiodących marek w branży akcesoriów dziecięcych. Kluczowym filarem sukcesu przedsiębiorstwa jest nieustanne dążenie do zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. Wszystkie zabawki i akcesoria tej marki są projektowane z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie dzieci. Firma konsekwentnie spełnia obowiązujące normy dotyczące bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.  Marka Prince Lionheart zdobyła sobie zaufanie rodziców na całym świecie. Dzieci korzystające z produktów firmy mają pewność, że są otoczone bezpiecznymi, starannie zaprojektowanymi i zgodnymi z najwyższymi standardami artykułami. Dzięki bogatej ofercie produktów, Prince Lionheart umożliwia rodzicom dostosowanie się do różnorodnych potrzeb i etapów rozwoju ich dzieci. Niezależnie od tego, czy szukają bezpiecznego miejsca do spania dla swojego malucha, funkcjonalnego fotelika samochodowego, czy praktycznego zestawu dla dzieci do mycia zębów, Prince Lionheart wychodzi im naprzeciw, oferując produkty, na których można polegać.