607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Tornister, plecak ergonomiczny, Mosaic Stone Bear - Ergobag Prime

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Ergobag


Cena: 549,00 zł

Tornister dla ucznia Ergobag Prime Mosaic Stone Bear niemieckiej firmy Ergobag.

 

Wygodny, ergonomiczny i praktyczny tornister dla ucznia. Plecaki Ergobag Prime łączą ergonomiczne cechy nowoczesnych plecaków trekkingowych ze wszystkim, co potrzebne jest w plecaku szkolnym. Plecak ma jedną dużą kieszeń ściąganą sznurkiem ze stoperem i klapę z zapięciem magnetycznym oraz drugą, przestronną kieszeń z przodu, zapinaną na suwak. W głównej komorze tornistra są dwie przegrody umożliwiające segregowanie zawartości. W przedniej kieszeni znajduje się uchwyt na butelkę i miejsce na śniadaniówkę.

Tornister Ergobag Prime Mosaic Stone Bear ma wbudowane aluminiowe szyny stabilizujące a także jest wyposażony w szeroki pas biodrowy, dzięki czemu ciężar rozkłada się od ramion do bardziej stabilnego obszaru miednicy. Wbudowana linka kompresująca utrzymuje zawartość tornistra bliżej kręgosłupa. Wyściółka pleców jest dobrze wentylowana dzięki siatkowym wstawkom. Odpowiednio szerokie szelki trzymają się stabilnie na ramionach dziecka, dodatkowo podtrzymywane przez regulowany pas piersiowy.

Tornister Ergobag Prime Mosaic Stone Bear jest tak skonstruowany, że łatwo jest go dopasować do wzrostu dziecka (od 110 cm do 150 cm wzrostu). Ma regulowane szelki, pas piersiowy i pas biodrowy dla lepszego dopasowania i wygody dziecka. Regulowany jest także punkt zaczepienia szelek. Podszewka w kontrastowym kolorze ułatwia przeglądanie zawartości tornistra. Dół tornistra jest usztywniony, co ochrania przed zabrudzeniem i wilgocią.

Dodatkowo jest też miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz uchwyt ułatwiający wieszanie tornistra. Doczepiane do plecaka, wymienne krążki pozwolą dopasować plecak do stylu i zainteresowań dziecka. Elementy odblaskowe zapewniają dobrą widoczność.

Tornister Ergobag Prime Mosaic Stone Bear jest wykonany z wodoodpornej tkaniny.

 

Zestaw Ergobag Prime Mosaic Stone Bear:

- tornister,
- 2 wymienne, doczepiane krążki z obrazkami.

 

Cechy tornistra Ergobag Prime Mosaic Stone Bear:

- łatwe dopasowanie do wzrostu dziecka (od 110 cm do 150 cm wzrostu),

- klapa zamykana na zapięcie magnetyczne,

- wbudowana linka kompresująca utrzymuje zawartość tornistra bliżej kręgosłupa, zabezpiecza zawartość przed przemieszaniem się,

- regulacja punktu zaczepienia szelek,

- regulowany pas piersiowy i regulowany szeroki pas biodrowy,

- miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dziecka,

- wstawki z materiału odblaskowego,

 - możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu plecaka za pomocą doczepianych, wymiennych krążków,

- waga: 1100 g, pojemność 20 litrów.

 

Tornister ma wymiary 28 (szerokość) x 25 (głębokość) x 40 cm (wysokość). Jest wykonany w całości z wodoodpornej tkaniny, wykonanej w 100% z przetworzonych butelek PET.