607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Karmienie piersią

Sortuj:

Akcesoria ułatwiające karmienie piersią

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO - World Health Organization zaleca, że jeśli to tylko możliwie to dziecko powinno być karmione piersią (a dokładniej rzecz biorąc mlekiem matki) oraz naturalnym mlekiem matki. WHO zaleca, aby wyłącznie piersią karmić dziecko do 6 miesiąca życia. Po ukończeniu przez niemowlaka pół roku do diety powinno się stopniowo włączać kolejne składniki. WHO zaleca, aby piersią matki karmić dzieci aż do drugiego roku życia.

Poduszki do karmienia - odciążenie kręgosłupa i poprawna pozycja do karmienia

Okres ciąży negatywnie wpływa na obciążenie kręgosłupa kobiety. Także poród i sam okres połogu są dla organizmu kobiety są sporym obciążeniem. Dlatego każdy produkt, który ułatwia kobiecie codzienne funkcjonowanie już po porodzie. Jednym z podstawowych produktów ułatwiających codzienne życie i karmienie noworodka oraz niemowlaka są poduszki do karmienia. Występują one w różnych wersjach - klasyczne poduszki do karmienia, poduszki do karmienia na rękę oraz popularne poduszki kury.

Poduszka do karmienia Poofi, Kury Babci Dany La Millou

BubuKids współpracuje z polskim producentem firmą Poofi od bardzo wielu lat i jeszcze ani razu nie zawiedliśmy się na jakości tych poduszek. Jakość wykonania poduszek do karmienia tej marki naszym zdaniem nie ma sobie równych, nie tylko w kraju, ale i za granicą.
Ciekawym rozwiązaniem jest także "ostatni wynalazek" marki, czyli poduszka do karmienia na rękę - sprawdza się ona świetnie np. dla kobiet po cesarskim cięciu.

Innym niezawodnym producentem, który produkuje ciekawe wizualnie i praktyczne poduszki mogące służyć do karmienia jest polska marka La Millou - ich poduszki w kształcie kury są hitem od wielu lat. Cechują się starannym wykonaniem, ciekawymi wzorami i bogatym wyborem kolorów oraz faktur tkanin.

Wkładki laktacyjne i lanolina

Oprócz poduszek dla świeżo upieczonych mam ważne są także inne akcesoria pomagające w niedogodnościach wynikających z procesu laktacji. Są to wkładki laktacyjne - jedno lub wielorazowe, woreczki na pokarm oraz lanolinę. Innym ciekawym "gadżetem" są kompresy łagodzące - karmiące matki często skarżą się na ból piersi nadwyrężonych przez karmienie. Łagodzić ból pozwalają specjalne kompresy łagodzące.