607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Zawsze darmowa wysyłka

Sortuj:

Darmowa dostawa dla setek produktów dostępnych w BubuKids

"Zawsze darmowa wysyłka" to nowa akcja promocyjna w BubuKids, do której kwalifikujemy wybrane przez nas produkty, za wysyłkę których nie musicie nic płacić. Są to produkty w różnym przedziale cenowym - cena wielu z nich nie przekracza nawet 100 pln. W promocji tej docelowo znajdzie się kilkaset produktów Waszych i naszych ulubionych marek. Wśród nich znajdą się takie marki jak Prince Lionheart, Dolce Toys, Ergobag, Little Dutch, Tender Leaf, Buki, La Millou, itd.

Jak zwykle u nas produkty zostaną szybko do Was nadane - do wyboru macie paczkomaty inpost lub firmę kurierską (obecnie GLS).

 

Recykling, zero waste - praktycznie przestaliśmy produkować nowe odpady

Produkty pakujemy z poszanowaniem środwidka natrualnego - dotyczy to zarówno kartonów oraz wypełniaczy do paczek. Maksymalnie ograniczyliśmy używanie nowych i specjalnie produkowanych kartonów i wypełniaczy. A folie, które mają dodatkowo dbać o to, aby produktom absolutnie nic się nie stało także pochodzą z recyklingu.  Jesteśmy niezwykle dumi z tego, że w 2022 roku o 99% zmiejszyliśmy zużycie nowych kartonów - które są produkowane tylko po to, aby w nie zapakować produkty do Was wysyłane. Całkowicie zrezygnowaliśmy z zakupu folii bąbelkowej, a używanie folii streach ograniczliśmy do absolutnego minium (w dodatku ta którą kupujemy pochodzi z recyklingu). Kartony do pakowania pozyskujemy z kilku źródeł, przede wszystkim są to kartony, w których