607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Miękkie klocki Elemenosqueeze - B.toys

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: B.toys


Cena: 158,00 zł

Klocki Elemenosqueeze (duży zestaw) kanadyjskiej firmy B.toys.

Miękkie, kolorowe klocki w różnych kształtach i kolorach. Opakowanie zawiera 26 sztuk. Każdy klocek przedstawia jedną z liter alfabetu oraz płaskorzeźbione zwierzątko, którego angielska nazwa odpowiada danej literce. Całość w ładnym, praktycznym opakowaniu.

Klocki można ustawiać jeden na drugim tworząc wieże lub inne budowle. Można je gryźć - są bezpieczne - nie zawierają FTALANÓW ani BPA (bisfenolu A). Naciśnięcie klocka powoduje, że wydaje on dźwięk. Starsze dzieci chętnie wykorzystają klocki do poznawania angielskich nazw zwierząt oraz alfabetu, można z nich układać ciekawe budowle. Klocki mogą być także wykorzystywane jako stempelki do tuszu lub do odciskania kształtów w ciastolinie, plastelinie lub piasku kinetycznym.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo klocki firmy B.toys dzięki płaskorzeźbionym rysunkom dobrze stymulują sensorycznie.


 Całość w ładnym, praktycznym opakowaniu wielokrotnego użytku, zapinanym na zameczek z funkcjonalnym uchwytem, które jest idealne do przechowywania i transportowania klocków.


Tworzywo z którego wykonano klocki nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 6 m +

 

Wymiary: klocki w zależności od kształtu około: 5 cm x 5 cm x 5 cm i 16 cm x 5 cm x 5 cm i 12 cm x 5 cm x 5 cm.

Wymiary opakowania: 16,5 cm x 10,8 cm x 32,4 cm.


Klocki są zapakowane w torbę z grubej folii, zapinaną na zamek. Torba ma rączkę, co ułatwia przenoszenie klocków. Do torby przymocowana jest zawieszka prezentowa. Idealnie nadają się na prezent.

 

Zabawka została nagrodzona mianem "Najlepszej Zabawki Roku 2011" przez czasopismo amerykańskie "Parents Magazine".

Zabawka została uhonorowana wyróżnieniem w konkursie “Świat Przyjazny Dziecku” w roku 2013 - konkurs organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.