607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Kluczyki z pilotem FunKeys - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 58,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Klucze z pilotem FunKeys kanadyjskiej firmy B.toys.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

 

Zestaw kluczy wykonanych z bezpiecznej dla zębów i dziąseł stali nierdzewnej. Przyciski pilota mają różne efekty dźwiękowe - odgłos silnika, klakson samochodu, dzwonek. Pilot jest dodatkowo wyposażony w latarkę.

Zabawka
rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne. Intensywne kolory zabawki stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo kluczyki firmy B.toys dzięki licznym wypustkom dobrze stymulują sensorycznie.


Zabawka wyposażona w dwie baterie AA.


Tworzywo z którego wykonano kluczyki nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 18 m +

 

Wymiary zabawki: 15,2 cm x 3,2 cm

Wymiary opakowania: 15,2 cm x 6,4 cm x 21 cm.


Kluczyki są zapakowane w estetyczne pudełko kartonowe z zawieszką. Na pudełku znajduje się miejsce do wpisania imienia dziecka, która otrzyma zabawkę w prezencie. Idealnie nadają się na prezent.

Produkt jest nowy, z metką.