607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Sorter kształtów z efektem dźwiękowym, Hooty-Hoo - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 65,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Sorter kształtów z efektem dźwiękowym kanadyjskiej firmy B.toys.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

 

Sorter kształtów i kolorów z ciekawym efektem dźwiękowym.

Trzy urocze sówki - klocki, po umieszczeniu ich w odpowiednim tunelu, zjeżdżając w dół wydają charakterystyczny (niezbyt głośny) dźwięk - pohukiwanie. Dla urozmaicenia zabawy sorter jest wyposażony w trzy powykręcane drążki z kolorowymi koralikami do przesuwania. Zabawka świetnie toczy się po podłodze dostarczając dodatkowej frajdy maluchom.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy.


Tworzywo z którego wykonano zabawkę nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.
Zabawka nie wymaga baterii.

Wiek dziecka: 6m +

 

Wymiary: 20,6 cm (wysokość) x 15,2 cm (średnica).


Sorter ma ładną zawieszkę prezentową. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Produkt jest nowy, z metką.