607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Szczoteczka silikonowa na palec do czyszczenia zębów, 2 szt - Jack N'Jill

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Jack N'Jill


Cena: 27,90 zł

Szczoteczka silikonowa na palec do czyszczenia zębów nowozelandzkiej firmy Jack N'Jill.


Jack N'Jill to firma rodzinna, powstała w Nowej Zelandii - zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem. Producent naturalnych past do zębów, których głównym składnikiem jest Xylitol. Pasty produkowane są w Australii. Ciekawe smaki past zawsze pochodzą od organicznych składników. Dodatkowo w ofercie firmy są także silikonowe gryzaki i szczoteczki dla najmłodszych oraz biodegradowalne szczoteczki dla starszaków.

 

Szczoteczka na palec specjalnie zaprojektowana do czyszczenia jamy ustnej, dziąseł, pierwszych ząbków u niemowlęcia. Masowanie koi dziąsła w trakcie ząbkowania.

Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego do kontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł, bez BPA. Świetna w podróży.

Stosowanie: umyj ręce. Umyj szczoteczkę przed użyciem. Nałóż szczoteczkę na palec, zwilż, delikatnie umyj obrzeże ząbków, ząbki, jamę ustną i wymasuj dziąsła. Szczoteczkę spłukać po użyciu. Można sterylizować. Stosować pod opieką dorosłych.

Wymieniaj co 2 miesiące. Wymień jeżeli silikon został zniszczony, porwany, nadszarpnięty.

Twoje dziecko codziennie wkłada szczoteczkę do buzi. Warto zadbać by była ona wykonana ze składników najwyższej jakości i bezpiecznych dla dziecka.

Długość szczoteczki: 6 cm.

Opakowanie zawiera 2 szczoteczki.

Tworzywo z którego wykonano szczoteczkę nie zawiera bisfenolu A i PVC.

Wiek dziecka: 6-24 miesiące

Produkt jest nowy.