607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw do łowienia morskich cudaków, hipopotam - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 70,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Zestaw do łowienia morskich cudaków, paszcza hipopotama kanadyjskiej firmy B.toys.

Zestaw do nurkowania i łowienia morskich cudaków z podbierakiem w kształcie paszczy hipopotama. Do zestawu dołączono 4 morskie "cudaki".

Zabawka może służyć do zabawy w wannie, ale przede wszystkim do zabawy na basenie. Idealne dla dzieci ćwiczących umiejętność nurkowania - "cudaki" są dość ciężkie, dzięki czemu opadają na dno zbiornika. Ich wyławianie ułatwiają długie, łatwe do chwytania wodorosty.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy.


Tworzywo z którego wykonano zabawkę nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 3 l +

Wymiary opakowania: 35,6 cm x 17,8 cm x 5 cm.


Zestaw zapakowany jest w przezroczyste opakowanie. Do zestawu przymocowana jest zawieszka prezentowa. Zestaw idealnie nadaje się na prezent.

 

Produkt jest nowy, z metką.

B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.