607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Klocki jeżyki 54 el., Dżungla, Bristle Blocks - B.Toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 89,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Klocki jeżyki 54 el., Dżungla, Bristle Blocks kanadyjskiej firmy B.toys.

Zestaw klocków jeżyków - 54 elementy w przezroczystym wiaderku z uchwytem. Zestaw urozmaicony elementami i figurkami roślin i zwierząt.

Klocki jeżyki Bristle Blocks są masywne
, a jednocześnie elastyczne, łatwe do łączenia ze sobą, idealne dla małych rączek.

Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo klocki jeżyki firmy B.toys dzięki zaokrąglonym "kolcom" dobrze stymulują sensorycznie.

Materiały z których wykonano klocki nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 2 l +

Wymiary opakowania: średnica 16,5 cm, wysokość: 47 cm.

Klocki są zapakowane w praktyczne wiaderko, wygodne do przechowywania i transportowania klocków. Idealnie nadają się na prezent.


Produkt jest nowy, z metką.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.