607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

4%

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie - Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Nasza Księgarnia


Cena: 23,90 zł (24,90 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci (autorzy: Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos)


Podstawą poprawnej wymowy jest między innymi odpowiednia ruchomość narządów artykulacyjnych: warg, języka, podniebienia miękkiego i żuchwy. Warto ją z dzieckiem trenować, a nikt nie zachęci do tego lepiej niż Fefe! To wyjątkowa mucha! Gasi pożary, jeździ samochodem, chodzi do kina, biega w maratonach i jest gwiazdą opery. Kto się z nią zaprzyjaźni, nie będzie się nudzić! Dzięki Fefe ćwiczenia staną się zabawą, a maluch, słuchając opowieści o przygodach muszki i realizując wyznaczone przez nią zadania, nawet się nie zorientuje, że właśnie wykonał ważną pracę.

Książka poprzez wesołą zabawę wspiera rozwój wymowy dziecka, a także jest nieocenioną pomocą dla dzieci z problemami artykulacyjnymi.

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie to druga po Wierszykach ćwiczących języki książka z serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, specjalizuje się przede wszystkim w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Współautorka książki Wierszyki ćwiczące języki, autorka serii wspierającej rozwój mowy dziecka Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać.

Joanna Kłos studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustracją i wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Nasza Księgarnia

Rok wydania: 2015

Oprawa: twarda

Liczba stron 48

Format: 22 x 22 cm

Numer ISBN: 978-83-10-12907-9

Książka jest nowa.