607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, Alfabet - Janod

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Janod


Cena: 89,00 zł

Układanka magnetyczna Magnetibook, alfabet francuskiej firmy Janod.


Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów z literkami w słowa, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.

Zestaw zawiera: 104 magnesy z literami alfabetu w angielskiej wersji oraz 26 kolorowych magnesów z obrazkami i gotowymi słowami. Układanka Magnetibook to idealny prezent dla dzieci, które są zainteresowane nauką alfabetu oraz dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Trzy przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach.

Układanka została zaprojektowana we Francji.


Wiek dziecka: 3 - 8 l

Liczba elementów: 130.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnesy

Waga: 0,69 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.

Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.