607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Nowy, ulepszony bidon ze słomką, 240 ml, cytrynowy - B.box

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: B.box


Cena: 61,99 zł

Nowy, innowacyjny kubek ze słomką, cytrynowy, 240 ml australijskiej firmy b.box

Nowy, ulepszony kubek z obciążoną rurką, umożliwi Twojemu dziecku wypicie napoju do ostatniej kropli. Jedyny niekapek na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

Rurka znajdująca się w niekapku jest obciążona i porusza się wraz z płynem, niezależnie od kąta nachylenia. Szczelne zamknięcie uniemożliwia wylanie lub przeciekanie zawartości kubka. Kubek ma wyprofilowane uchwyty, które ułatwiają dziecku chwytanie i trzymanie. Bidon w pięknym kolorze, z matowym wykończeniem.

Od nowa zaprojektowana słomka ma unikalny zawór, a wzmocniona pokrywka zapewnia łatwe picie i gwarantuje nieprzeciekalność.

Specjalnie zaprojektowana szczoteczka oraz dwie dodatkowe rurki zapewniają dłuższe użycie kubka i jego dokładne czyszczenie (zestaw jest sprzedawany osobno).

Kubek wykonany z polipropylenu (PP) i silikonu. Nie zawiera BPA, ftlanów i PVC. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Wiek dziecka: 6 m+

Pojemność: 240 ml

Wymiary kubka wraz z pokrywką: 15 cm x 12 cm x 7,5 cm.

Produkt jest nowy, w opakowaniu.B.box to australijska marka produktów, która tworzy innowacyjne, stylowe, a jednocześnie praktyczne produkty dla nowoczesnych rodziców, które ułatwiają codzienną pielęgnację dziecka zarówno w domu, jak i poza nim. B.box to produkty wysokiej jakości, ekologiczne - będą świetnie nadawały się również na prezent dla przyszłych rodziców.

B.box nowy bidon ze słomką, cytrynowy
b.box ulepszony bidon cytrynowy, nowa słomka