607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Ramki, gra logiczno - zręcznościowa - BS Toys

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: BS Toys


Cena: 150,00 zł

Ramki, gra logiczno - zręcznościowa holenderskiej firmy BS Toys.

Ramki od BS Toys to doskonałe połączenie gry logicznej i zręcznościowej.

Liczy się tu szybkość umysłu i refleks. Zadaniem graczy jest jak najszybsze ułożenie wzoru z ramek które są przedstawione na karcie. Ten gracz, który pierwszy ułożył swoje ramki zgodnie z rysunkiem z karty musi szybki ruchem 'zaklepać' kartę. Gracz który jako pierwszy będzie miał 'zaklepanych' 10 kart wygrywa.

Duże i wygodne elementy są dostosowane dla małych rączek dziecka.

Gra wspaniale rozwija logiczne myślenie, pamięć wzrokową. Doskonali także precyzyjność ruchu oraz sprawność manualną rączek.  Ta zabawa to nie tylko dużo radości i śmiechu, ale liczy się tu pomysłowość, obserwacja oraz koncentracja.

W zestawie znajdują się 48 drewniane ramki w 4 kolorach. Każdy kolor zawiera 3 ramki w rozmiarze: 2,5 x 2,5 x 2,5 cm, 4 x 4 x 2 cm oraz 5 x 5 x 1 cm. Gracze mają również 100 kart zadań o różnym stopniu trudności: łatwy (zielone kółko na karcie), średni (niebieski kwadrat na karcie), zaawansowany (czarny romb na karcie), ekspert (dwa czarne romby na karcie).

Wymiary opakowania: 23 cm x 23 cm x 4 cm.

Wiek dziecka: 6 l+BS Toys logo

BS Toys (Buiten Speel) to producent gier zręcznościowych, zabawek i zestawów świetnej jakości, które mogą służyć zarówno do zabawy w domu, jak i na dworze.ramki gra logiczno-zręcznościowa BS Toys