607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pachnąca lalka, chłopiec, Europejczyk, czarne kręcone włosy, 38 cm - Miniland

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Miniland


Cena: 139,00 zł

Pachnąca lalka, chłopiec, Europejczyk, 38 cm hiszpańskiej firmy Miniland

Pachnąca wanilią lalka wykonana w Hiszpanii z najwyższej jakości elastycznego, trwałego i przyjemnego w dotyku tworzywa. Urocze lalki hiszpańskiej marki Miniland reprezentują dzieci z czterech stron świata.

Lalka chłopiec, Europejczyk posiada jasną skórę, czarne kręcone włosy i niebieskie oczy. Lalka jest ubrana w białą bawełnianą bieliznę.

 Starannie wykonana lalka o wysokości 38 cm będzie idealnym prezentem dla małej dziewczynki lub chłopca. Lalka została wykonana z winylu co sprawia, że jej ciało jest sprężyste i elastyczne oraz niezwykle trwałe. Główka lalki, ramiona i nogi są ruchome. Podczas procesu produkcji do tworzywa dodawane są perfumy. Wynikiem tego jest trwały i delikatny zapach wanilii. Zastosowana metoda jest gwarancją, że zapach nigdy się nie ulotni.

Najważniejszą zaletą lalki Miniland jest ich anatomicznie i antropologiczne poprawna budowa co sprawia, że są one wspaniałym narzędziem edukacyjnym. To ponadczasowa zabawka która nigdy się nie znudzi. Nauczy dziecko co to opiekuńczość i empatia. Przybliży dziecku pojęcia takie jak: rodzina, wielokulturowość oraz pomoże zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia, szacunek dla różnorodności rasowej oraz różnice w budowie ciała pomiędzy płciami.

Lalki nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji zasilanych baterią: poruszanie się, dźwięki lub wykonywanie poleceń. Ma to olbrzymie znaczenie dydaktyczne gdyż w ten sposób lalki nie robią tego, czego chce dziecko. To odróżnia je od innych lalek, które poddają dziecko specyficznemu wzorcowi zabaw
.


Zabawka dla dzieci od 10 miesiąca życia.


Materiał: twardy winyl o zapachu wanilii.

Wysokość lalki: 38 cm.Lalka została zaprojektowana i wyprodukowana w Hiszpanii.


Zapakowana w tekturowe opakowanie. Idealnie nadaje się na prezent.
logo minilandlalka europejczyk czarne kręcone włosy 38 cm Miniland