607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Klocki Mini, puzzle po numerach, 800 szt., motyl - Plus-Plus

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Plus-Plus


Cena: 154,90 zł

Klocki Mini, puzzle po numerach, 500 szt., motyl duńskiej firmy Plus-Plus.

 Jeśli lubisz puzzle to ten zestaw jest dla Ciebie. Zestawy Puzzle po numerach to również poznawanie cyfr oraz nauka wielu wspaniałych kolorów. Klocki Plus-Plus świetnie nadają się również do zabawy z przyjaciółmi.

W każdym zestawie znajduje sie duża podkładka z gotowym szablonem wzoru. Rysunek z wrysowanymi elementami jest w skali 1:1, więc możesz układać bezpośrednio na podkładce. Zacznij od posortowania kolorów i rozłożenia podkładki. Układaj zgodnie z numerami na szablonie. Każda cyfra ma przyporządkowany kolor klocka Plus-Plus mini. Po ułożeniu układanki możesz swoje Plus-Plus Puzzle zawiesić na ścianie - piękna, własnoręcznie przygotowana dekoracja pokoju (rysunkowa instrukcja jak zrobić zawieszkę jest w środku opakowania). 

Zestaw Puzzle po numerach Motyl składa się z następujących elementów: 

- duża podkładka 59 x 42 cm 
- 800 szt klocków Plus-Plus mini, mix 10 kolorów: seledynowy, morski, fioletowy, pastelowy fioletowy, pastelowy różowy, neonowy różowy, brokatowy fioletowy, ciemny fioletowy, biały, czarny. 

Motyla układamy z 800 szt Klocków Plus-Plus mini, wymiar po ułożeniu 55 x 36,5 cm.

Można łączyć z innymi zestawami Mini. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców powyżej 5 roku życia.
 
Klocki rozwijają u dziecka koordynację ręka-oko oraz precyzyjne umiejętności motoryczne. Układając klocki Plus-Plus dziecko rozwija wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Ponieważ układanie klocków rozwija sprawność manualną, są one również polecane dzieciom, które przygotowują się do pójścia do szkoły lub już ćwiczą naukę pisania.


Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

 Wymiary opakowania: 23 x 23 x 6 cm.

Waga:
0,25 kg

Wiek dziecka: 5-12 lat


Firma Plus-Plus produkuje w fabryce pod Kopenhagą klocki wysokiej jakości, o oryginalnym, ciekawym designie. Klocki wykonane są ze starannością, z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

puzzle po numerach motyl Plus-Plus