607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Klocki Mini Basic 170 szt., safari - Plus-Plus

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Plus-Plus


Cena: 39,90 zł

Klocki Mini Basic, 170 szt., safari duńskiej firmy Plus-Plus.

Klocki duńskiej firmy są łatwe do łączenia, można z nich zbudować zarówno płaskie jak i przestrzenne konstrukcje. Po zbudowaniu wymyślonych modeli dziecko może się nimi bawić lub w prosty sposób rozłożyć je i zbudować coś nowego. Klocki Plus-Plus świetnie nadają się również do zabawy z przyjaciółmi.

Zestaw zawiera 170 sztuk klocków Mini (20 mm), w kolorach podstawowych. Do zestawu dołączona jest książeczka jak wykonać elementy przedstawione na opakowaniu klocków:
żyrafę, słonia, zebrę oraz roślinki. Można łączyć z innymi zestawami Mini. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców powyżej 5 roku życia.
 
Klocki rozwijają u dziecka koordynację ręka-oko oraz precyzyjne umiejętności motoryczne. Układając klocki Plus-Plus dziecko rozwija wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Ponieważ układanie klocków rozwija sprawność manualną, są one również polecane dzieciom, które przygotowują się do pójścia do szkoły lub już ćwiczą naukę pisania.


Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

 Wymiary opakowania: 19,2 x 14 x 4,5 cm.

Waga:
0,15 kg

Wiek dziecka: 5-12 lat

Firma Plus-Plus produkuje w fabryce pod Kopenhagą klocki wysokiej jakości, o oryginalnym, ciekawym designie. Klocki wykonane są ze starannością, z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

klocki plus-plus safari