607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Kangur Ozzie, miękka zabawka sensoryczna, STEM - Dolce Toys

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Dolce Toys


Cena: 169,00 zł

Duży kangur Ozzie, miękka zabawka sensoryczna z kolekcji Primo francuskiej firmy Dolce

Atrakcyjna stonowana kolorystyka, ciekawe połączenie różnych tkanin i materiałów oraz wiele elementów, które stymulują wszechstronny rozwój noworodka oraz rozbudzają jego ciekawość świata.

Ozzie to duży kangur, który zachęca dziecko do nauki nowych czynności. Wystarczy ścisnąć nos kangura, aby on radośnie zapiszczał. W stopie pod haftowanym i przypinanym na rzep "bucikiem" znajduje się lusterko, które z pewnością zaskoczy niejednego malucha. Na drugiej stopie kangura na krótkiej taśmie umieszczona jest obręcz za którą można ciągać kangura. W obszernej kieszeni Ozziego znajduje się małe kangurzątko, które jednocześnie jest grzechotką - można je wyjąć i używać niezależnie. Do kieszeni na tasiemce przymocowany jest gryzak, który z jednej strony ma logo Dolce, a z drugiej liczne wypustki w kształcie kropek - co z pewnością pozwoli dziecku łatwiej przejść okres ząbkowania
.


Szczegółowe funkcje zabawki:


1. Kolorowe metki
2. Małe kangurzątko grzechotka
3. Obręcz na taśmie do łapania 
4. Gryzak z logo Dolce
5. Ukryte w stopie lustro 
6. Obszerna kieszeń dla małego kangurzątka 
7. Haftowane dziurki nosa 
8. Piszczałka ukryta w nosie

Wielkość (maksymalne wymiary):

długość: około 38 cm
szerokość: 21 cm 
wysokość: 38 cm.
   
Produkt można prać ręcznie lub w pralce w 30 stopniach nie dłużej niż 30 minut z podobnymi kolorami.

Wiek dziecka: 0 m +


Produkt idealnie nadaje się na prezent.


Marka Dolce Toys posiada akredytację STEM.

STEM to inicjatywa naukowa i system edukacyjny, który został opracowany przez naukowców pracujących dla czołowych uniwersytetów Ameryki Północnej i Europy w celu zapewnienia dzieciom jak najlepszego startu w życiu.  Badania przeprowadzone na najlepszych uniwersytetach na świecie specjalizujących się w psychologii dziecka i edukacji sugerują, że dzieci uczą się najszybciej i najefektywniej w trakcie zabawy – wówczas gdy są stymulowane przez coś zabawnego i przyjemnego. Od pierwszych dni życia dziecko koncentruje i angażuje się na zabawie, która jest dla niego sposobem poznawania świata. Zabawki edukacyjne Dolce Toys dla niemowląt przyspieszają rozwój funkcji poznawczych, koordynacji i zachowania pamięci. 

W Dolce Toys wszystkie zabawki są zaprojektowane z myślą o nauce i zabawie. Każdy element zabawki, nawet tkaniny i materiały, z których są wykonane poszczególne części mają na celu naukę podczas zabawy. W pierwszych miesiącach i latach życia każdy nowy element, każdy dotknięty przedmiot, faktura, każdy kolor i kształt powodują odkrywanie otaczającego świata i poszerzają wiedzę oraz umiejętności dziecka.Nazwa marki Dolce - wzięła się od słów develop (rozwijać się), observe (obserwować), learn (uczyć się), crate (tworzyć), educate (kształcić). Każda zabawka Dolce Toys wykonana jest różnych tkanin, posiada atrakcyjną i różnorodną kolorystkę, a także posiada szereg funkcji, które podczas zabawy pobudzają wszystkie zmysły dziecka oraz zachęcają do zabawy.


dolce logo