607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Sportowa tritanowa butelka, 600 ml, lilac pop - B.box

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: B.box


Cena: 93,00 zł

Sportowa tritanowa butelka, 600 ml, lilac pop australijskiej firmy b.box

Tritanowa sportowa butelka z ustnikiem, dla dzieci. Lekka, trwała i ergonomiczna.

Butelka jest wykonana z tritanu - jest to nowoczesne tworzywo sztuczne o właściwościach zbliżonych do szkła, całkowicie wolne od BPA, nie zmienia smaku napojów. Butelka ma nietypowy kształt trójkąta, dzięki czemu łatwo jest ją trzymać. Silikonowy ustnik nie wymaga kompresji (uciskania) co ułatwia picie. Ustnik posiada zawór zapobiegający rozlewaniu.

Butelka otwierana jest za pomocą przycisku. Ścianki są przeźroczyste co pozwala kontrolować, ile napoju zostało a także ułatwia dbanie o czystość butelki. Pokrywka posiada blokadę uniemożliwiającą jej opadanie na twarz dziecka podczas picia. Butelka posiada wygodny elastyczny uchwyt, a szeroki wlew ułatwia mycia ale także wrzucenie do butelki kostek lodu.  Bidon posiada zdejmowaną osłonę zabezpieczającą dół butelki.

W górnej części butelki jest uchwyt – pozwala przenosić butelkę lub przypiąć ją do taśmy w plecaku.

Wymienne ustniki sportowe zapewniają dłuższe użycie butelki (zestaw jest sprzedawany osobno).

Tworzywo z którego wykonano butelkę nie zawiera BPA, ftlanów i PVC. Można myć w zmywarce, w górnym koszu.

Wiek dziecka: 3 l+

Materiał: Tritan™, silicon, TPE, PP. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów.

Wymiary: wysokość: 23 cm; szerokość: 7,8 cm; głębokość: 8,6 cm.

Waga: 250 g

Pojemność: 600 ml

OSTRZEŻENIA: Produkt nie jest zabawką. Produkt osobisty, nie należy udostępniać go innym osobom. Myć dokładnie przed i po każdym użyciu. Sprawdzać regularnie stan ustnika. Jeśli pojawią się ślady uszkodzenia lub zużycia wymienić na nowy. Nie napełniać gorącym płynem
B.box to australijska marka produktów, która tworzy innowacyjne, stylowe, a jednocześnie praktyczne produkty dla nowoczesnych rodziców, które ułatwiają codzienną pielęgnację dziecka zarówno w domu, jak i poza nim. B.box to produkty wysokiej jakości, ekologiczne - będą świetnie nadawały się również na prezent dla przyszłych rodziców.