607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Drewniana gra zręcznościowa, Wyścig latarników - BS Toys

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: BS Toys


Cena: 145,90 zł

Wyścig latarników, drewniana gra zręcznościowa holenderskiej firmy BS Toys.

Gra Wyścig Latarników to zręcznościowa gra, w której liczy się nie tylko szybkość, ale i dokładność.

Zadaniem graczy jest zbieranie drewnianych elementów latarni i utrzymanie jej na specjalnej paletce. Gra ćwicząca cierpliwość i zręczność jednocześnie.  

Cel gry: Bądź pierwszym latarnikiem, który zbuduje swoją latarnię morską w odpowiednim kolorze.

Przygotowanie: Umieść obie paletki na podłodze z kropkami skierowanymi w dół. Zrób 5 kroków do przodu i umieść wszystkie pozostałe drewniane elementy losowo na podłodze. 

Zasady: Obaj gracze stoją przy paletkach. Wybierz jedną z nich. Obróć paletki, aby zobaczyć kolor kropki. Szybko zbuduj latarnię morską w kolorze wylosowanej kropki. Zbieraj kawałek po kawałku od dużych do małych. Łącznie z latarnikiem! Za każdym razem po podniesieniu elementu wracasz na start aby móc iść po kolejny element. Jeśli jesteś pierwszym, który wróci na start z kompletną latarnia morską to wygrywasz! Jeśli zgubisz elementy, to po prostu ułóż je ponownie i zbieraj dalej! 

WSKAZÓWKA Graj w zespołach 2-osobowych. Zamieniajcie się paletką na starcie lub biegnij i układajcie razem!

W zestawie znajdują się: instrukcja w języku polskim, 2 drewniane paletki (27 x 13 x 0,8 cm), 2 drewniane latarnie (13 x 9 x 9 cm).

Wiek: 6 l +


Wymiary opakowania: 37 x 5 x 24 cmBS Toys (Buiten Speel) to producent gier zręcznościowych, zabawek i zestawów świetnej jakości, które mogą służyć zarówno do zabawy w domu, jak i na dworze.