607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pura

Marka Pura została założona w 2008 roku i przyznano jej już trzydzieści dziewięć nagród, włącznie ze specjalnym uznaniem przez Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Pura oferuje bidony dla każdego, zarówno niemowląt jak i dorosłych. Misją marki jest bezpieczeństwo dzieci i zdrowie naszej planety, dlatego butelki pozwalają na minimalizacje wytwarzania i zużycia plastiku, oferując nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Ekologiczne rozwiązania

Pura skupia się na ekologicznych rozwiązaniach. Termobutelka dla dzieci jest całkowicie pozbawiona plastiku. Marka umożliwia również redukcję zużycia plastikowych butelek i oferuje termobutelki i bidony, które mogą być używane przez wiele lat. Produkty od Pura są innowacyjne, dzięki swoim wymiennym ustnikom, co pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny, jak i ekologię. Dzięki ustnikom nie trzeba kupować nowej butelki, a wystarczy jedynie jego zmiana w zależności od wieku dziecka. Termobutelka Pura Kiki rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ z początku oferowane są ustniki niekapki dla dzieci już od szóstego miesiąca życia, następnie ustniki ze słomką, a dla starszych dzieci, jak i dorosłych zwykłe ustniki.

Termobutelka – na każdą porę roku

Termobutelka Pura Kiki zapewnia ciepłą lub chłodną temperaturę napoju aż do sześciu godzin. W zależności od potrzeb dziecka czy pogody, napój można przygotować o wybranej temperaturze i zostanie ona utrzymana przez ten czas. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie przy spacerach w zimną pogodę, kiedy ciepły napój może spełnić swoją rolę lub w lato, gdy zimne napoje i nawadnianie jest bardzo istotne. Termobutelka jest także polecana dla osób uprawiających sport. Jest lekka i poręczna, więc idealnie sprawdza się dla małych dzieci a także podczas aktywności fizycznych dzieci czy dorosłych.

Inne akcesoria

Do butelki można dokupić wiele przydatnych akcesoriów. Oprócz wymiennych ustników dla niemowląt, jak i starszych dzieci są dostępne również osłonki na ustniki oraz osłony na butelkę. Osłonki na ustniki to idealne rozwiązanie na podróż, aby utrzymać ich większą higienę. Dla ułatwienia korzystania z termobutelki warto zakupić osłonę na butelkę. Chroni ona dłonie przed zimną lub gorącą butelką, a małym dzieciom ułatwiają utrzymywanie butelki w rękach. Co więcej, dodają również koloru do stalowych butelek.