607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

AhojBaby

AhojBaby to polska marka, która powstała w 2017 roku. BubuKids z AhojBaby współpracuje już od samego początku, ponieważ wspieramy perspektywiczne i ciekawe naszym zdaniem marki. Marka AhojBaby znana jest głównie z produkcji koszy Mojżesza z materiałów wysokiej jakości, dając bezpieczeństwo noworodkom już od pierwszego dnia życia.

Wyszukiwarka

Sortuj:

O produkcji

Dla marki AhojBaby ważne jest, aby używać naturalnych materiałów wysokiej jakości. Wszystkie produkty projektowane są przez markę, a ich produkcja odbywa się głównie w Polsce, wykorzystując polskie materiały. AhojBaby dba o jak najmniejsze zużycie plastiku i zachęca do ponownego wykorzystania swoich opakowań.

Kosz Mojżesza – idealny sen noworodka

Kosz Mojżesza od AhojBaby to produkt cieszący się bardzo dużą popularnością. Jest wykonany z łuski kukurydzianej i wykończony materiałową tasiemką, by był jeszcze bardziej trwały. Kosz pozwala dziecku na poczucie bezpieczeństwa, jako że jest przytulnym i wygodnym miejscem do spania. Oprócz zastosowania w domu, kosz idealnie sprawdza się w podróży. Jest bardzo lekki i poręczny do przenoszenia. Kosz sprzedawany jest w zestawie z materacykiem, który posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. A dla starszych dzieci polecamy kosz Mojżesza dla lalki. Jest idealny do zabawy lub sprawdza się jako kosz do przechowywania zabawek. Zabawkowy kosz również wykonany jest łuski kukurydzianej i jest łatwy w czyszczeniu.
Stojak na kosz

Do kosza można również dokupić dodatkowo stojak. Stojak do kosza Mojżesza dostępny jest w naturalnym, lakierowanym lub białym kolorze. Stojak jest wygodny i lekki, więc z łatwością można zmieniać jego położenie w zależności od potrzeb. Kosz Mojżesza ze stojakiem nie zajmuje również za wiele miejsca w pomieszczeniu, więc sprawdza się nawet w małej przestrzeni.

Kołysanie niemowląt

Kołyska od AhojBaby do kosza Mojżesza jest poręcznym i praktycznym produktem. Dostępna jest w kolorze białym. Kołyska dla dziecka to naprawdę świetny wybór, ponieważ kołysanie noworodka ukaja je. Niemowlę już w brzuchu mamy było huśtane i jest do tego przyzwyczajone. Kołyska umożliwia bujanie, co stymuluje układ przedsionkowy mózgu dziecka. Stymulacja układu odpowiada za regulację napięcia mięśniowego czy też prawidłową postawę ciała i równowagę. Niemowlę dzięki kołysaniu lepiej się rozwija i z łatwością zasypia.

Wyściółka – dla większego komfortu niemowlaka

Wyściółka do koszy Mojżesza wykonana jest z delikatnej bawełny organicznej i sprawia, że kosz jest jeszcze przyjemniejszym miejscem do spania dla noworodka. Wyściółka dostępna jest w kolorze szarym, różowym oraz białym.