607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Gra planszowa dla najmłodszych, Little Association, królik w ogrodzie - Djeco

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Djeco


Cena: 68,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Gra planszowa dla najmłodszych, Little Association, królik w ogrodzie francuskiej firmy Djeco.

Królik mieszka w warzywnym ogrodzie, krowa na łące, a żaba w stawie. Do którego zdjęcia należy marchewka? Do ogrodu warzywnego! Szybko, królik musi wylądować na karcie "ogród warzywny"... Gra, która zachęca do komunikacji pomiędzy maluchami a ich rodzicami.

Zawartość: 3 gumowe zwierzątka (królik, żaba, krowa),
3 karty "światów" (ogród warzywny, staw, łąka),
oraz 30 kart elementów należących do poszczególnych "światów":
świat królika - ogród warzywny: marchewka, sałata, jeż, ślimak, konewka, grabie, strach na wróble, królik, koszyk, pomidor;
świat żaby - staw: trzciny, motyl, kaczka, żaba, ważka, ryba, żółw, kaczątko, czapla, łódź;
świat krowy - łąka: koryto, jabłko, dzwonek, płot, ptak, mak, bańka na mleko, krowa, ul, pszczoła.

Przygotowanie do gry:
Połóż na środku stołu zwierzątka i 3 karty światów. 30 kart elementów potasuj i ułóż w stosie na środku stołu.Zasady gry:
Najmłodszy gracz odwraca pierwszą kartę z talii. Wszystkie dzieci patrzą na kartę i próbują przypasować ją do któregoś ze światów. Kiedy dziecko jest już pewne skąd element pochodzi, powinno jak najszybciej chwycić ze stołu zwierzątko, które przynależy do tego świata i umieścić je na swoim miejscu Pierwsze dziecko, które wykona to poprawnie – wygrywa odkrytą kartę.

(Np.: odwrócona karta to ryba. Ryba jest częścią świata żaby – Stawu. Gracz, który jako pierwszy umieści figurkę żaby na karcie Stawu, wygrywa kartę ryby) Jeżeli gracz popełni błąd, musi odłożyć poprzednio wygraną kartę na spód talii (jeżeli jeszcze nie wygrał żadnej – nie dzieje się nic) Następnie gracz siedzący po lewej najmłodszego uczestnika, odkrywa kolejną kartę itd.

Kto wygrywa?
W zależności jak długo dzieci chcą grać, należy na początku gry ustalić czy: - wygrywa gracz, który jako pierwszy zdobędzie 5 kart - wygrywa gracz, który zdobył największa liczbę kart, gdy wszystkie zostaną już odkryte

Liczba graczy: 2 - 4 osób.

Czas gry: 10 minut.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu. Zestaw doskonale nadaje się na prezent.


Wiek dziecka: 2,5 l +
(do około 5 l +)

Wymiary opakowania: 21,5 cm x 5 cm x 21,5 cm.


Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.
Firma Djeco działa nieprzerwanie od 1954 r. Firma produkuje zabawki edukacyjne, zestawy kreatywne, puzzle. Wyróżnikiem zabawek Djeco jest barwna, żywa kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania.