607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Termobutelka Pura Kiki z ustnikiem niekapkiem, bidon termiczny, SWIRL różowa - Pura

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Pura


Cena: 149,00 zł

Termobutelka Pura Kiki z ustnikiem niekapkiem amerykańskiej firmy Pura


Termobutelka została wykonana z antybakteryjnej stali nierdzewnej (18/8) i rośnie wraz z potrzebami dziecka. Od butelki ze smoczkiem poprzez butelkę z ustnikiem niekapkiem, aż po bidon ze słomką - wymieniając ustnik dopasowujesz butelkę do potrzeb Twojego dziecka.

Nadaje się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów – utrzymuje temperaturę do 6 h. Mleko przechowywane w butelkach Pura Kiki jest chronione przed ekspozycją na światło, zapobiega się w ten sposób rozpadowi białek i innych ważnych składników odżywczych. Dokładna miarka z oznaczeniem pojemności znajduje się wewnątrz – jest wytłoczona w stali i nigdy się nie zedrze, nie zmyje. Szerokie wieczko ułatwia dokładne mycie.

Butelka jest lekka i ma kształt dobrze dopasowany do dłoni dziecka. Farby użyte na zewnątrz są nietoksyczne. Termobutelka Pura Kiki jest wyjątkowo bezpieczna ponieważ w całości została wykonana ze stali nierdzewnej.
Stal nierdzewna jest łatwa do utrzymania w czystości, higieniczna oraz nie przyjmuje zapachów. Termobuteka nie zawiera elementów z tworzyw sztucznych, które po podgrzaniu lub otarciach (rzucanie, uderzenie o blat) mogą wydzielać szkodliwe substancje. Oznacza to, że butelka Pura Kiki jest zdrowszym rozwiązaniem, a dodatkowo przyjaznym dla środowiska - butelka może być wykorzystywana przez lata - wymienia się ustnik.


Termobutelka nie jest produktem tożsamym z termosem. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych butelek czy bidonów doposażanych w dodatkowe opakowania termoizolacyjne. Największym atutem termobutelek jest ustnik za sprawą którego można pić bezpośrednio z butelki i nie trzeba przelewać płynu tak, jak w tradycyjnych termosach. W zależności od potrzeb należy sporządzić płyn w odpowiedniej temperaturze.

Ustnik bidonu jest wykonany z silikonu i nie przecieka, nawet gdy dziecko go przechyli. Butelka utrzymuje temperaturę napoju nawet do 6 godzin (jednak jest to uzależnione od
wielu czynników: od częstotliwości zdejmowania kapturka, od warunków atmosferycznych, od czynników zewnętrznych, od ilości płynu w butelce, od temperatury początkowej napoju).

Od zewnątrz butelka pokryta jest silikonową, matową powłoką, która nie tylko dodaje jej przyczepności i ułatwia trzymanie jej w ręce, ale jest także pięknym, eleganckim wykończeniem.

Wykonany z bezpiecznych materiałów, nie zawiera BPA, PVC, ołowiu i ftalanów.

Zestaw zawiera:
- termobutelkę z silikonową osłoną,
- ustnik niekapek dedykowany dla dzieci w wieku 6 m+,
- osłonka na ustnik.

Myć ręcznie, nie wygotowywać, można sterylizować w sterylizatorze.

Wiek dziecka: 6 m +

Pojemność: 260 ml

Materiał: 100% stal nierdzewna i medyczny silikon (osłona).


Wysokość bidonu: 22 cm (razem z ustnikiem), średnica spodu bidonu: 5,5 cm, średnica otworu do nalewania napoju: 4 cm.

 

Produkt jest nowy.


Pura to amerykański producent termobutelek, które rosną wraz z dzieckiem. Raz zakupiona butelka, dzięki wymiennym smoczkom, ustnikom niekapkom, słomkom i dyskom, rośnie wraz z maluchem. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ustnika-bidonu, dzięki któremu butelka może służyć aktywnym rodzicom czy nastolatkom.

pura termobutelka z ustnikiem niekapkiem, niekapek