607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

B.box nowe ulepszone kubki ze słomką

B.box to znana autralijska marka, która w prosty, ale innowacyjny sposób rozwiązała problem znany z tradycyjnych kubków ze słomkami. Zwykły kubek ze słomką świetnie sprawdzał się tylko w przypadku, gdy dziecko trzymało go w pozycji pionowej - tak aby napój stale był na dnie butelki. Dla młodszych dzieci jest to mało intuicyjne, ponieważ potrafią one pić także na leżąco i zupełnie nie rozumieją dlaczego nie mogą tak spożywać płynów.
 
Dlatego twórcy marki B.box w swoich kubkach zastosowali dwa proste rozwiązania i połączyli je w jednym kubku. Po pierwsze do kubka zamontowano elastyczną słomkę, po drugie obciążyli ją - w ten sposób, że słomka bez względu na to w jakiej pozycji dziecko pije napój zawsze znajduje się tam gdzie płyn. Dla rodziców niezwykle ważne w kubkach B.box jest to, że są one tak skonstruowane, aby zapewnić maksymalną szczelność kubków oraz ułatwić ich czyszczenie. Dlatego bidon można rozebrać i wyczyścić oraz złożyć, a w sprzedaży są dostępne także zapasowe rurki w zestawie ze szczoteczką do mycia.

B.box nowy kubek ze słomką; umożliwia picie nawet w pozycji leżącej

Nowa wersja kubka w stosunku do swojej poprzedniczki to nieco zmieniona kolorystyka - od teraz gama dotychczasowych kolorów będzie stopniowo zastępowana przez kolory matowe. Modyfikacji uległa także słomka - została zaprojektowana zupełnie od nowa. Ma ona unikalny zawór, a wzmocniona pokrywka zapewnia łatwe picie i gwarantuje nieprzeciekalność. Zmieniony kształt ułatwi także jej wyciąganie i czyszczenie. W nowych bidonach B.box zmieniono też obciążenie, tak aby delikatniej i płynniej niż dotychczas poruszało się w kubku.

Wraz z nowymi bidonami, oczywiście, pojawiły się dopasowane do nich słomki i szczoteczka do czyszenia słomek. Zapasowe słomki do bidonów B.box sprzedawane są osobno.

zapasowe słomki do nowego kubka b.box

Razem z nową wersją bidonów B.box ponownie wróciły do oferty osłony neoprenowe - dzięki nim można osłonić kubek i uchronić go przed uszkodzeniem w razie upadku. Inną zaletą osłonek neoprenowych do kubków B.box jest to, że napój dłużej utrzymuje odpowiednią temperatuę. Nie mniej ważne jest także to, że bidony zyskują ładna i oryginalną kolorystykę.


osłonki z neoprenu do kubków b.boxnowe kolory biodnów b.boxaktualności bubukids promocje rabaty