607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Nowości Quut już w Krakowie

Belgijska marka Quut to niecodzienne zabawki do wody i piasku. Marka została założona przez belgijskich projektantów z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu innowacyjnych produktów dla zewnętrznych klientów. Kilka lat temu projektanci z Quut z myślą o swoich dzieciach postanowili stworzyć atrakcyjnie wyglądające, funkcjonalne i innowacyjne zabawki do piasku. Tak powstał Triplet - połączenie łopatki z grabkami, sitkiem i lejkiem do wody oraz Ballo - wiaderko, które łatwo jest przemieszczać po plaży (można je po prostu ciągnąć po ziemi).
Te dwa produkty dzięki niepowtarzalnemu designowi, wielofunkcyjności i wyjątkowej trwałość szybko zdobyły światowe rynki.

Po sukcesie pierwszej stworzonej przez Quut serii zabawek firma co sezon wprowadza nowe zabawki do piasku oraz zabawki do wody - za każdym razem są doskonale przemyślane, często wręcz intrygujące. Marka sukcesywnie oprócz wprowadzania nowych produktów na rynek stale poszerz gamę kolorystyczną dotychczasowych modeli.


Projektanci Quut oprócz dużej wrażliwości estetycznej nie są obojętni także na to, w jaki sposób ich działalność wpływa na środowisko naturalne - dlatego też nawet do już sprawdzonych produktów wprowadzane są zmiany, które mają na celu ograniczenia zużycia foliowych opakowań zabawek. Przykładem takiego działania jest najnowsza wersja Cuppi.

Cuppi to mały zestaw zabawy w piasku i wodzie: łopatka, sitko, lejek oraz piłka do gry w jednym małym poręcznym zestawie (mieszczącym się do małej torebki). Piłeczka w wersji Cuppi z 2019 r. ma wydrążoną w środku dziurkę dzięki czemu nie trzeba już zabawki pakować w foliowy blisterek - piłka jest przymocowana do łopatki z sitkiem za pomocą gumki.

Aktualnie w ofercie BubuKids, zarówno w sklepie on-line, jak i w showroomie w Krakowie dostępnych jest kilkadziesiąt różnych zabawek marki Quut, m.in.:
- łopatki Triplet w kilku kolorach,
- Cuppi w kilku kolorach,
- wiaderka Ballo - w dwóch rozmiarach: mini o pojemności 1,7 litra oraz duże o pojemności 3,7 litra,
- zestaw podróżny Raki - małe lekie i poręczne łopatka oraz grabki łączone w jeden praktyczny zestaw w dwóch zestawieniach kolorystycznych
- foremki do piasku Alto oraz Pira ułatawiające budowanie zamków lub piramid z piasku
- konerwki Cana w dwóch rozmiarach: mini o pojemności 0,5 litra oraz duże o pojemności 1 litra.

 


quut, pira, zabawki do piasku


aktualności bubukids promocje rabaty