607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Ergobag - zadbaj o proste plecy dziecka

Plecaki Ergobag pozytywnie przeszły testy niemieckiego stowarzyszenia IGR e.V. (http://www.igr-ev.de), którego członkami są fizjoterapeuci, nauczyciele wychowania fizycznego, lekarze i osoby prywatne oraz organizacje działające na rzecz zdrowia kręgosłupa. Testy jakie zostały przeprowadzone oparte są na normach (DIN 33419 i EN ISO 15537) oraz wytycznych dotyczących ergonomii i bezpieczeństwa zawodowego.

Ergobag dostosowuje się do wielkości oraz budowy ciała i dzięki temu można go dopasować do każdego dziecka. Ergobag to praktycznie jedyne plecaki, które doskonale łączą ergonomiczny design innowacyjnych plecaków trekingowych z wszystkimi funkcjami plecaków szkolnych. Wynika to z zasady optymalnego rozkładu masy ciała, jak w zawodowych górskich sportach. Ponadto plecak Ergobag rośnie wraz dzieckiem - od 1 m do 1,50 m. I właśnie te zalety plecaków zostały potwierdzone przez IGR e.V. 

Ergonomia plecaków szkolnych jest niezwykle ważna, zwłaszcza przy panującym w Polsce systemie edukacji, w którym dziecko oprócz ćwiczeń, zeszytów, piórnika nosi ze sobą do szkoły lub ze szkoły do domu dodatkowe materiały edukacyjne.


Plecaki Ergobag w BubuKids ->>


Ergobag, plecak do szkoły, egronomiczny


1. Podobnie jak kręgosłup stabilizuje i utrzymuje plecy, plecaki Ergobag mają stelaż wyprofilowany z lekkiego aluminium. Aby idealnie dopasować się do kręgosłupa dziecka stelaż dostosowuje się do krzywej kręgosłupa. Dzięki pionowej stabilizacji stelaża Ergobag zapewnia również optymalny rozkład obciążenia, przenosząc ciężar plecaka na silniejszy obszaru miednicy.

2. Ergobag to jedyny znany nam plecak, który naprawdę rośnie wraz z dzieckiem! Paski na ramie regulowane u góry przy ramionach pozwalają na regulację plecaka do indywidualnych warunków anatomicznych dziecka (wzrostu, wagi, figury). Dzięki temu jeden plecak może być używany przez kilka lat. System regulacji pozwala dostosować plecak dla dzieci od 100 do 150 cm.

3. Pas piersiowy zapobiega zsuwaniu się szelek z ramion. Ponadto szelki są regulowane w dwóch punktach (u góry przy ramionach i na dole przy miednicy) dzięki czemu plecak nie zsuwa się przy bieganiu lub szybkim kroku.

4. Wzmocniony pas biodrowy (szeroki z miękką wyściółką) wraz ze stelażem przenoszą ciężar plecaka na silniejszy obszar miednicy tym samym zmniejszając obciążenie kręgosłupa.

5. Tylna ścianka plecaka jest miękka oraz wykonana z oddychającej tkaniny, która dostosowuje się do kształtu pleców dziecka. Dzięki temu to plecak dostosowuje się do dziecka, a nie wymusza na dziecku nienaturalnej dla niego pozycji oraz pozwala oddychać plecom (co szczególnie ważne jest w ciepłe dni).

6. Innowacyjny system wiązania plecaka z pozoru wygląda jak zwykłe wiązanie. Jednak specjalnie zaprojektowana droga linek powoduje, że po zaciągnięciu sznurka zawartość plecaka jest ściślej przyciągnięta do pleców dziecka – dzięki czemu rozłożenie ciężaru w plecaku jest przyjaźniejsze dla kręgosłupa.

BubuKids to bezpośredni importer marki w Polsce - mamy największy wybór wzorów i modeli plecaków tej marki. W miarę potrzeby możemy także (bez dodatkowych opłat) sprowadzić pozostałe produkty Ergobag (mamy regulane dostawy do naszego magazynu dlatego jesteśmy bardzo elastyczni i przyjaźnie nastawieni do potrzeb naszych klientów). Ergobag importujemy do Polski już od sześciu lat, od kiedy to nasza córka zaczęła swoją przygodę z edukacją szkolną. Obecnie plecak Ergobag używamy już trzeci rok (córka właśnie wybiera się ze swoim Ergobagiem do szóstej klasy szkoły podstawowej) - dlatego też mamy ogromne doświadczenie z codziennego użytkowania plecaka.

Oczywiście zapraszamy do mierzenia plecaków w naszym showroomie: ul. Skośna 12, Kraków - można z nami się umawiać indywidualnie na różne godziny, także w weekendy (wielu naszych klientów jest tylko przejazdem w wakacje i dla nas nie ma problemu spotkać się w sobotę lub niedzielę, np. o 21:00 - jeśli tylko jesteśmy w Krakowie to zawsze pomożemy).

Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą plecaków Ergobag w BubuKids

aktualności bubukids promocje rabaty