607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Little Dutch - pastelowy odcień zabawy

Od samego początku, od chwili powstania marki Little Dutch szybko zyskała ona uznanie w Holandii. W charakterystycznych pastelowych barwach zabawek zakochali się i rodzice, i dzieci. Produkty tej marki bardzo szybko znalazły także swoich wiernych fanów na całym niemal świecie. Polska nie jest tu wyjątkiem.

Koncepcja marki i jej produktów jest świetnie wpasowana we współczesne trendy i wzornictwo, a jednocześnie nie zapomina, o tym co w zabawkach najważniejsze: dobra zabawa! Zabawki Little Dutch zachęcają do zabawy, a jednynie przy okazji, nienachalnie rozwijają różne umiejętności dzieci.


logo little dutch sklep kraków zabawki drewniane


Charakterystyczne pastelowe barwy drewnianych zabawek świetnie wpasowują się we wnętrza pokoi dziecięcych, w których dominują podobne barwy i uwrażliwiają dzieci także na inne niż podstawowe kolory. Dla nas, w BubuKids, ważne jest także to, że produkty te są świetnie zapakowane - solidne i pięknie wykonane kartony sprawiają, że Little Dutch to idealny prezent dla dziecka.

W showroomie BubuKids.pl w Krakowie (Skośna 12) oraz w naszym sklepie internetowym dostępne są zabawki drewniane tej marki z kilku podstawowych kategorii.

Np.: zabawki edukacyjne - liczydła w kolorze pastelowo-miętowym oraz pastelowo-różowym. Co ciekawe liczydła te mają nietypowy kształ - tęczy dzięki czemu już na pierwszy rzut oka nie kojarzą się z nauką, a ze świetną zabawą.

Inną grupą zabawek Little Dutch są zabawki służące do odgrywania ról - np. toster lub ekspers do kawy. Dziecko obserwując w domu, jak tata i mama rano przygotowują posiłek wcześniej czy później będzie chciało samodzienie przygotować choćby tak proste danie jak tost i kawa dla wszystkie swoje przytulanek, lalek lub figurek. Jest to zupełnie naturalne - a przy okazji takiej zabawy doskonale rozwija się wyobraźnia i mała motoryka, ponieważ zabawki te posiadaja całe mnóstwo elementów wymagających odpowiedniej koordynacji ręka-oko.

Wśród pozostałych zabawek znajdziecie także zabwaki dla najmłodszych: pałąk na zabawki oraz kluczyki, a także wózek pchacz wypełniony przepięknymi klockami. Natomiast do naszych ulubionych zabawek należy kamieniczka Little Dutch kreatywna zabawka wprowadzająca dziecko w świat budowania pierwszych konsrukcji.


aktualności bubukids promocje rabaty