607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Djeco - Zig & Go - kreatywne konstrukcje

Zig & Go od Djeco w niezwykły sposób uczy kreatywności, konsekwencji, planowania i wyciągania wniosków. A przy okazji stale zapewnia niezwykle ekscytującą zabawę. Młodsze dzieci przy pomocy rodziców, a starsi samodzielnie będą konstytuować z pozornie niepasujących do siebie elementów sprawnie działający mechanizm.

Absolutnie fenomenalny produkt pokazujący zasadę reakcji łańcuchowej. Dzięki Zig & Go dziecko pozna, a dorosły przypomni sobie, czym jest przyczyna i skutek. Jak jedno małe zdarzenie potafi wpływać na rzeczywistość dookoła. Ale zanim to nastąpi trzeba z kilkudziesięciu elementów zaprojektować specjalny tor - a następnie uruchomić machinę zdarzeń i sprawdzać czy wszystko działa jak należy.
W BubuKids w ofercie mamy kilkadziesiąt zabawek uznanej na całym świecie marki Djeco. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na produktach tej firmy, ponieważ marka ta projektuje dopracowne pod względem designu produkty dla dzieci. Djeco proponuje zabawki dla dzieci w różnym wieku, od najmłodszych, po te starsze 8-13-letnie. Seria Zig & Go zaprojektowana została z myślą o dzieciach w wieku od 7-8 lat w górę. Zig & Go będzie zabawką, która z pewnością pomoże oderwać dziecko od ekranu smartfona lub tabletu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Djeco - Zig & Go - 45 elementów

Djeco - Kraków - Zig&go


Djeco - Zig & Go - 48 elementów

Djeco - Zig & Go - Kraków - BubuKids
aktualności bubukids promocje rabaty