607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

La Millou - śpiworki do wózków - rabaty nawet 45%

Polska marka La Millou to już ikona na rynku produktów dziecięcych. Ma miliony fanów nie tylko w Polsce, szczególnie lubiana jest także na całym świecie. Cechą wyróżniającą produkty La Millou jest świetna jakość i funkcjonalność produktów. Marka także ma swój niepowtarzalny design, który od kliku lat wyznacza trendy w branży.

Synoptycy po ciepłym październiku zapowiadają szybkie nadejście chłodów, dlatego też postanowiliśmy w BubuKids zorganizować promocję na śpiworki do wózków tej marki. Od 25.10.2019 r. do 29.10.2019 r. (do 23:59) wszystkie śpiworki La Millou będą u nas tańsze o 20 lub aż 45%. Co oznacza, że kupując śpiworek u nas w tym czasie możecie zaoszczędzić nawet 120 pln! Taka okazja prędko się nie pojawi.

Aby skorzystać z promocji wystarczy w koszyku wprowadzić kod rabatowy: ZimaIdzie (Uwaga! Wielkość liter ma znaczenie), zamówić produkt i opłacić go do 30.10.2019 r.
Promocja nie łączy się z innymi ewentualnymi promocjami na te produkty. Kody są ważne tylko przy wpłacie na konto przelewem tradycyjnym lub gotówką w showroomie BubuKids przy ul. Skośnej 12 w Krakowie (nie są ważne przy przelewie PayU lub wysyłce za pobraniem).

Rabat w wysokości 20% obowiązuje na śpiworki z kolekcji: Aspen
Rabat w wysokości 45% obowiązuje na wszystkie pozostałe śpiworki La Millou.

Zapraszamy!

aktualności bubukids promocje rabaty