607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Fat Brain Toy - zabawa i rozwój

Fat Brain Toy to przykład firmy, która powstała z fascynacji zabawą. Sami twórcy firmy określają siebie mianem ekspertów od zabawek. Na początku prowadzili oni w USA sklep internetowy z różnego rodzaju zabawkami magnetycznymi, ale w którymś momencie uznali, że brakuje im zabawek będących w zgodzie z ich filozofią. Chcieli, aby zabawa wzbogacała rodziny i zapewniała „mądrzejszy sposób zabawy". Dlatego też postanowili sami rozpocząć projektowanie i produkcję zabawek, które będą wyzwalały kreatywności u dzieci, inspirowały je do poznawania świata i wzbudzały ciekawość.

zabawki kreatwne, zabawki logopedyczne, fat brain toy, kraków


W ten sposób powstały zabawki, które fascynują dzieci i dorosłych. Ich kształty, kolory, mechanika działania, a często dźwięki jakie wydają w trakcie zabawy są nieustannym źródłem radości. Przy okazji zabawki te cechuje niezwykła, wręcz nieoczywista prostota - nie potrzeba do nich skomplikowanych instrukcji - wystarczy je wziąć do ręki.

Właśnie dlatego zabawki Fat Brain Toy zachęcają do zabawy i przy okazji pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Co ważne, Fat Brain Toy działają wielotorowo - starają się pobudzać różne zmysły i zdolności dziecka jednocześnie. Marka ta w swojej ofercie ma nie tylko zabawki przeznaczone dla najmłodszych dzieci (od kilku miesięcy), ale też zabawki dla nastolatków. Ale bez względu na to dla jakiej kategorii wiekowej jest to zabawka, to możemy mieć pewność, że będzie ona źródłem zabawy oraz wyzwaniem poznawczym dostosowanym do poziomu rozwoju dziecka.

Dlatego też zabawki te są bardzo chętnie kupowane nie tylko przez rodziców, ale też przez specjalistów na co dzień pracujących z dziećmi: logopedów, rehabilitantów i nauczycieli.

aktualności bubukids promocje rabaty