607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Wspomagajki, Jabadabado, Tender Leaf - przegląd nowości

W ostatnich dniach w BubuKids pojawiło się kilka nowych, ciekawych marek oraz produktów. Tym razem, tak jak w przypadku wszystkich innych produktów, są to starannie wyselekcjonowane przez nas zabawki i gry. Jedna z prezentowanych marek pochodzi ze Skandynawii (Szwecja), ofertę poszerzyliśmy też o amerykańską markę, a także nie mogło się obyć bez wprowadzenia do sprzedaży w BubuKids nowych produktów kolejnej polskiej firmy.


JaBaDaBaDo - zabawki z drewna, zabawki dewniane, Kraków
Jabadabado - to szwedzka marka produkująca zabawki z drewna. Wyróżnia je nietuzinkowe podejście do kolorystyki zabawek. Nie od dziś wiadomo, że dzieci lubią gdy coś się błyszczy, imituje złoto i srebro. Stąd Jabadabado stworzyło kolekcję zabawek z elementami złotymi i srebrnymi, wśród nich można znaleźć: pociąg z klockami, klocki w pięknym drewnianym wiaderku, piramidę/wieżę.
Inną serią zabawek przykuwającą uwagę dzieci i zachęcającą do zabawy w odgrywanie ról jest kilka zabawek związanych z produkcją i sprzedażą lodów. Zwłaszcza po sezonie letnim w dzieciach rodzi się tęsknota za niedawnymi odwiedzinami w pobliskich lodziarniach, dlatego też można to wykorzystać w zabawie. W BubuKids dostępne są prosta patera z lodami, mały wózek do sprzedaży lodów, jak i sporych rozmiarów stragan z lodami. Całość serii zabawek związanych z jedzeniem i odgrywaniem ról uzupełnia food truck. Wszystkie te drewniane zabawki wykonane są w atrakcyjnej i nieoczywistej kolorystyce kojarzącej się z tzw. skandynawskim stylem.

Tender Leaf Toys, Kraków, zabawki drewniane, zabawki z drewna

Tender Leaf Toys - to amerykańska marka, która poważnie podchodzi do kwestii ekologicznych. Zabawki tej firmy produkowane są z drewna kauczukowego pochodzącego z Indonezji i firma dba o to, żeby w miejsce z każdego wykorzystanego do produkcji drzewa zostało posadzone kolejne. Wyróżnikiem wielu zabawek tej marki jest ciekawe podejście do edukacji - zabawki zachęcają do innego spojrzenia na świat, np. optyczne kwiatki - to zabawka, która w klockach mieszczących się w dłoni dziecka ma umieszczone "szkiełka" pozwalające na obserwowanie świata z innej perspektywy. 
W ofercie Tender Leaf Toys dostępnej w BubuKids jest też sporo zabawek zachęcających do zabawy w dom i odrywanie ról. Dla miłośników i miłośniczek eksploracji kosmosu w ofercie mamy też marsjańską stację kosmiczną.

wspomagajki, gry, gry edukacyjne, kraków, memo
Wspomagajki - polska firma powstała, jak wiele innych, z potrzeby rodziców, którzy chcieli mieć zabawki, a dokładniej gry o określonych walorach edukacyjnych i estetycznych. Idea jaka służy założycielom Wspomagajek skupia się na tym, aby nie dostarczać dzieciom, zwłaszcza tym najmłodszym, gier i zabawek, w których liczba kolorów i efektów świetlnych oraz dźwiękowych prowadzi do przebodźcowania dziecka. Dlatego też wszystkie gry tej marki powstają w konsultacji z pedagogami i psychologami. Wszystkie gry produkowane przez Wspomagajki powstają w Polsce.

aktualności bubukids promocje rabaty