607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Części zamienne – długie życie bidonów B.Box

B.box bidony kraków bidon niekapek

Marka B.box od kilku lat cieszy się niezmienną popularnością. Sukces firmie przyniosły bidony ze słomką, która jest na dole obciążona. Słomka w B.box’ie wędruje wraz z przechylaniem się bidonu – powoduje to, że słomka zawsze znajduje się poniżej poziomu napoju. Oprócz tego bidony te mają bardzo ergonomiczny kształt i dzięki temu dzieci łatwo mogą trzymać bidon.

Zapasowe słomki do B.box i szczotka do czyszenia słomek

Ale obciążenie słomki i ergonomiczny kształt, to nie wszystko. Choć wszystkie produkty B.box są wytworzone z tworzyw sztucznych (oczywiście pozbawionych wszystkich szkodliwych substancji – co potwierdzają informacje na opakowaniu o spełnianiu przez produkty norm wynikających z normy EN14350) – to firma, prawdopodobnie, jako pierwsza tego typu marka na świecie podeszła poważnie do problemu ekologii. W przeciwieństwie do większości innych producentów, B.box zapewnia komplet części zamiennych do bidonów. O ile możliwość zakupienia zapasowych słomek to już powoli standard, o tyle pozostałe elementy zapewniające długie życie bidonów, to nowatorskie podejście. Większość firm woli, aby klient co kilka miesięcy kupił nowy produkt – B.box, m.in. w trosce o środowisko naturalne umożliwia zakup poszczególnych elementów niezbędnych do korzystania z bidonu przez lata.


zapasowe wymienne uszczelki do B.box
Jako osobne produkty zostały wprowadzone zestawy uszczelek (dwie uszczelki w opakowaniu) oraz zamykana góra bidonu. Nowe i czyste uszczelki powodują, że bidon nie przecieka – uszczelki podobnie jak słomki ulegają naturalnemu zużyciu oraz podatne są na zabrudzenia, dlatego należy je regularnie wymieniać. Zarówno ze względów higienicznych, jak i aby zapobiec przeciekaniu. Górne pokrywki, to element który od czasu do czasu ulega uszkodzeniu (zwłaszcza w okolicy „zawiasów”) – wiadomo, dzieci nie mają takiego wyczucia i czasami za mocno pociągną wieczko – co może przyczyniać się do szybszego zużycia „zawiasów”. Inna przyczyną uszkodzeń górnej części bidonu są upadki, które zdarzają się od czasu do czasu. Dzięki wymiennym pokrywkom nie musimy wyrzucać całego bidonu. Wystarczy zakup pokrywki – zwłaszcza, że w zestawie z pokrywką jest także jedna uszczelka.

zapasowa wymienna pokrywka do bidonu B.box
Wyżej wymienione części zapasowe dostępne są dla bidonów przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Póki co, do bidonów termicznych, butelek tritanowych dostępne są na razie tylko wymienne słomki oraz ustniki sportowe (do sportowych butelek tritanowych).    


aktualności bubukids promocje rabaty