607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Ergobag i Satch - nowości 2021 już w Polsce

W BubuKids właśnie pojawiły się pierwsze plecaki marek Ergobag i Satch z nowych kolekcji z 2021 r. Uzupełniliśmy także braki hitów z poprzednich lat, a w najbliższych tygodniach spodziewamy się kolejnych.

Marka Ergobag to plecaki przeznaczone dla dzieci w szkole podstawowej. Ich unikalna konstrukcja pozwala na samodzielne i płynne ustalenie punktu zaczepienia szelek - co oznacza, że plecak można dostosowywać do wzrostu dziecka. Ergonomiczny plecak Ergobag przeznaczony jest dla dzieci od wzrostu 100 cm do 150 cm.


Satch, to natomiast, plecaki dla starszych dzieci - w siódmej, ósmej klasie szkoły podstawowej oraz dla licealistów i studentów. Podobnie jak Ergobag mają one płynną regulację punktu zaczepienia szelek, od wzrostu 140 cm do wzrostu 180 cm. Mają także pas piersiowy i biodrowy.

Obie marki plecaków wykonane są z przetworzonych butelek PET (np. po wodzie mineralnej) z pełnym poszanowaniem praw pracowniczych na wszystkich szczeblach i etapach produkcji.

Obie marki plecaków sprowadzamy do Polski od około 7 lat. Wówczas nasza córka rozpoczynała naukę w szkole podstawowej. I jako odpowiedzialni rodzice poszukiwaliśmy dla niej plecaka, który będzie nie tylko dobrze wykonany, ale zapewni dziecku odpowiednią postawę - a także zniweluje i prawidłowo rozłoży ciężar wszystkich rzeczy, które dzieci muszą nosić do szkoły. Po dokładnej analizie, sprawdzeniu kilkudziesięciu plecaków - różnych marek, od tych typowo marketowych do tych z wyższej półki postawiliśmy na plecak Ergobag. Dlaczego? Jako jedyny spełniał wymogi jakie stawiane są przed plecakami dla dzieci w szkole podstawowej - zarówno pod względem wysokości, szerokości, ergonomii, jak i wytrzymałości. Dlatego też postanowiliśmy sprowadzać tę markę do Polski.Nasz plecak, do tej pory jest w użyciu - córka kończy siódmą klasę, plecak spędzał liczne godziny w krakowskiej komunikacji miejskiej i jest używany, jak tysiące innych plecaków na świecie. Pomimo tego nie widać po nim większych śladów zużycia. Takiej jakości się nie spodziewaliśmy.

ekologiczne plecaki, ergobag, satch, kraków, plecak do liceum, plecak do podstawówki  

aktualności bubukids promocje rabaty
aktualności bubukids