607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Moonka i Natuli - nowe wydawnictwa w ofercie BubuKids

W ostatnich kilku dniach ofertę BubuKids rozszerzyliśmy o wiele ciekawych i wartościowych książek dwóch młodych polskich wydawnictw: Moonka oraz Natuli. Oba wydawnictwa słyną z tego, że wydają poradniki pisane przez merytorycznie przygotowanych do tego autorów. Z naszego punktu widzenia ważne jest to, że są to głównie polscy autorzy, którzy znają realia życia w naszym kraju i nie kopiują metod radzenia sobie z różnymi problemami wprost z zachodnioeuropejskich lub amerykańskich podręczników. A jeśli się trafią poradniki autorów obcojęzycznych, to są one dokładnie sprawdzone i opracowane, tak aby przystawały do polskich realiów.

Pierwsze wydawnictwo, Moonka, przygotowało bardzo ciekawy poradnik dla młodych kobiet pod tytułem: "Twoje ciałopozytywne dojrzewanie, książka dla dziewczynek w wieku 8-12 lat" (autorka: Barbara Pietruszczak). W prosty i przejrzysty sposób opisało problemy dojrzewania płciowego dziewczynek. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 8-12 lat, ale zapewne i rodzice znajdą w niej wiele ciekawych i inspirujących treści.


fragment książki Twoje ciałopozytywne dojrzewanie, książka dla dziewczynek w wieku 8-12 lat (autorka: Barbara Pietruszczak)
Drugie wydawnictwo, Natuli, wydało już kilkanaście tytułów z poradnikami dotyczącymi różnych aspektów rodzicielstwa. Wśród książek wydanych przez Natuli znajdzie się zarówno pozycje dla przyszłych rodziców, rodziców noworodków, jak i rodziców starszych dzieci. W BubuKids aktualnie wprowadziliśmy do sprzedaży tytuły, o które najczęściej nas pytaliście:

Życie seksualne rodziców - Zosia i Dawid Rzepeccy, od ręki w Krakowie
  1. Karmienie piersią - Magda Karpienia
  2. Poród naturalny - Katarzyna Oleś
  3. Noszenie dzieci - Marta Szperlich-Kosmala
  4. Rozwój seksualny dzieci - Karolina Piotrowska
  5. Jak zrozumieć się w rodzinie - Monika Szczepanik
  6. Cud rodzicielstwa - Shai Orr
  7. Uwaga! Złość - Ewa Tyralik-Kulpa
  8. Jak zrozumieć małe dziecko - opracowanie zbiorowe
  9. Życie seksualne rodziców - Zosia i Dawid Rzepeccy

Książki wydane przez Natuli, oprócz wysokiej jakości treści posiadają także atrakcyjną formę graficzną, wiele z nich zostało wydane także wydane w twardej oprawnie.

aktualności bubukids promocje rabaty