607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Nowości od B.Toys już w Krakowie i on-line

Niezawodna jakość B.Toys

B.Toys to marka, która w BubuKids jest już od ponad pięciu lat i nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Zabawki, oprócz świetnej jakości, wpływają pozytywnie na rozwój dziecka, oferując zabawki, które poprawiają sensorykę, motorykę i zdolności poznawcze niemowlaka. Idealnie nadają się na prezent dla noworodka.

Najlepsze muzyczne zabawki dla niemowlaka

B.Toys oferuje wiele muzycznych zabawek. Nowością jest mała niebieska gitara dla niemowlaka. Jest to nowsza wersja gitary pieska Woofer, teraz dostępna w mniejszym rozmiarze. Gitara wgrane ma różne melodie i piosenki oraz dobór głośności dźwięków. Również, swojej nowszej wersji doczekało się pianinko Meowsic, również dostępne w mniejszej wersji. Pianinko kotek ma duże klawisze i podczas ich naciskania świecą się na różnorodne kolory. Zabawka także ma wbudowane melodie i dźwięki pianina. Obie zabawki, dzięki swoim małym rozmiarom, można wszędzie ze sobą zabrać. Kolejną, świetną, muzyczną zabawką, jaką oferuje B.Toys jest muzyczny pilot TV, który pełni też funkcję gryzaka, dzięki swojej górnej pętelce. Pilot, poza opcją muzyczną, uczy też języka angielskiego, wymawiając bardzo ładnie i wyraźnie słowa po angielsku. Zabawka idealnie nadaje się na prezent dla niemowlaka, dzięki swoim wielu zastosowaniom.

B.toys - zabawki także dla przedszkolaka

Dla dzieci powyżej trzeciego roku życia najlepiej sprawdzi się pianino podłogowe w kształcie kota. Muzyczna mata pozwala połączyć muzykę z ruchem. Jest dużych rozmiarów, więc sprawdzi się przy rozmaitych aktywnościach fizycznych i ma wgrane aż dwadzieścia siedem piosenek, melodii i różnych odgłosów. Ponadto oczy kota kolorowo się rozświetlają, co stanowi dodatkową atrakcję.

Nowe sensoryczne zabawki dla niemowląt

Zabawki sensoryczne są szczególnie ważne w prawidłowym rozwoju dziecka, ponieważ uczą reagowania na bodźce, które docierają z otoczenia. Nowości sensoryczne B.Toys, czyli pszczółka sensoryczna oraz przywieszki chmurka i słońce, oprócz sensoryki, ćwiczą też małą motorykę, czyli koordynacje ręka-oko. Pszczółka nadaje się jako pierwsza przytulanka dla niemowlaka, dostarczając bodźce wzrokowe, słuchowe i dotykowe. Zawieszki mają różne barwy i kolory, rozmaite faktury materiału i szeleszczące wnętrze, co daje niemowlakom dużo zabawy, ponieważ dotykanie czegoś, co wydaje dźwięk, stymuluje dziecko i daje nieświadome poczucie sprawczości. Zawieszki posiadają też tasiemki, które niemowlaki uwielbiają ciągnąć, co również przyczynia się do rozwoju sensoryki. Chmurka i słońce z B.Toys idealnie sprawdzają się w foteliku, wózku czy w łóżeczku.

słońce, słoneczko, przywieszka do wózka, przywieszka do łóżeczka B.toys, Kraków

Szeleściki - słońce i chumrka

Szeleszczące słońce i szeleszcząca chmurka - miła faktura, liczne paski do ciągania i szeleszczące wypełnienie, a jeśli do tego wszystkiego dołożymy jeszcze atrakcyjne kolory to już zabawki dla noworodka, która z pewnością szybko przypadnie maluchowi do gustu i nie będzie się chciał z nimi rozstawać.

Mini gitara i mini pianino

Mini gitara piesek i Mini keyboard, pianinko, kotek - to wersje kultowych już na świecie gitary i pianina B.toys. Obie muzyczne zabawki są przeznaczone dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Jak zwykle w przypadu marki jakość dźwięku jest bardzo wysoka i przyjemna dla ucha.
Mini pianinko, mini keyboard, B.toys, Kraków
sensoryczna pszczółka B.toys, Kraków

Sensoryczna pszczółka

Pszczółka sensoryczna  - Fuzzy Buzzy Bee interaktynwna i sensoryczna zabawka. Stymuluje zmysły, zachęca do interakcji. Bzyczy jak pszczoła i podobnie jak pszczoła nie potrzebuje baterii.
aktualności bubukids