607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Kocyk - otulacz do fotelika samochodowego La Millou

Otulacz La Millou – praktyczne rozwiązanie dla rodziców

Jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu wyjście z domu z dzieckiem w zimną pogodę i porę roku, taką jak zima czy jesień, a nawet wczesna wiosna, było prawdziwym wyzwaniem logistycznym, które potrafiło nadszarpnąć cierpliwość każdego rodzica. Zazwyczaj polegało na tym, że mama karmiła dziecko i ubierała je w ciepły kombinezon, następnie ubierała siebie, niestety w międzyczasie dziecko się przebudzało bo było zgrzane, a jak się przebudziło to płakało - więc mama rozbierała dziecko i siebie, musiała też uspokoić dziecko, a gdy już jej się to udało, to niemowlę zazwyczaj wymagało zmiany pieluchy, przy czym dodatkowo zgłodniało lub chciało pić, więc cały proces zaczynał się od nowa. Jeżeli brzmi to znajomo to teraz z pomocą przychodzą otulacze z La Millou, dzięki którym wystarczy tylko ubrać dziecko w codzienny strój i okryć kocykiem w foteliku samochodowym lub gondoli. Otulacz z La Millou zaoszczędzi rodzicom wiele czasu i stresu, więc śmiało można powiedzieć, że jest niezbędnikiem na nadchodzące chłodne dni

Poczucie bezpieczeństwa w podróży i na spacerze

Co więcej, otulacz do fotelika przy odpowiednim i ścisłym zawinięciu niemowlaka, sprawia, że dziecko czuje się tak samo bezpiecznie, jak podczas okresu prenatalnego, kiedy to miało mało miejsca w brzuchu mamy. Przykrycie dziecka jest niezwykle proste i jest możliwe tylko jednym ruchem, dzięki zapięciu na rzepy, które umożliwiają dopasowanie szerokości kocyka do potrzeb dziecka, a także zabezpieczają dziecko przed odkryciem się podczas snu. Zapięty kocyk tworzy kaptur dla dziecka, otulając także głowę dziecka. Otulacz zapewnia wysoki komfort dziecku – część wewnętrzna jest wykonana z bardzo przyjemnej w dotyku bawełny organicznej, a część zewnętrzna z miękkiego, pikowanego velvetu. Produkt pasuje do większości nosidełek, fotelików i wózków oraz posiada sześć otworów na pasy bezpieczeństwa.

Oryginalne wzory – dziecięcy nie znaczy infantylny

Marka swoje produkty ma oryginalnie zaprojektowane przez swoich projektantów, a materiały, z których szyte są produkty są najwyższej jakości. Wszystkie wzory dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Marka cieszy się popularnością na całym świecie, dzięki swojej pięknej estetyce i bogatej ofercie, tworząc coraz więcej wzorów, na które ciężko nie zwrócić uwagi. Wybór grafik i kolorów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla swojego dziecka lub dopasuje produkt pod swoje wnętrze czy klimat panujący w domu. W ofercie znajdziemy i te ciemniejsze wzory, jak na przykład botanical velvet khaki, i też te jaśniejsze, jak na przykład cappadocia dream. Marka La Millou jest nie tylko piękna, ale i bardzo funkcjonalna. Dodatkowym plusem jest to, że cała produkcja odbywa się w Polsce. Wiele produktów La Millou uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka..

Dostępność produktów - warto się pospieszyć

Marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nie warto czekać z decyzją na zakup do później jesieni czy zimy, ponieważ do tego czasu większość wzorów może być już wyprzedana. Warto już teraz wybrać swój ulubiony i zaopatrzyć się w piękny otulacz dla swojego dziecka.

Kocyk do fotelika samochodowego, on the road, velvet smoke mint - La Millou

Komu w drogę temu - on the road, velvet smoke mint

Kocyk do fotelika samochodowego, on the road, velvet smoke mint - La Millou - dla wszystkich miłośników i miłośniczek motoryzacji stonowany wzróz, którego motywem są samochody stylizowane na styl retro.

Absolutny hit sezonu - wzór botanical

Kocyk do fotelika samochodowego, botanical, velvet khaki - La Millou - motywy roślinne to niekwestionowany hit w designie ostatnich miesięcy. Stonowane tło i żywe kolory zielonych liści nawet szarą jesienią przypomną wszystkim o tym, że niedawno było lato i że ono znów niedługo nadejdzie.
Kocyk do fotelika samochodowego, botanical, velvet khaki -  polskiej firmy La Millou
aktualności bubukids