607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Dla małego lekarza lub weterynarza

Zabawa w lekarza - dla półtorarocznego dziecka

Dla najmłodszych dostępny jest zestaw lekarski firmy B.Toys, który nadaje się już dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia. Zestaw posiada trzynaście elementów lekarskich niezbędnych do przeprowadzenia samodzielnych wizyt domowych. Co więcej, stetoskop zawiera odgłos bicia serca, a pager sygnał dźwiękowy, jak i świetlny, co stanowi kolejną atrakcję dla dziecka. Wszystkie elementy z zestawu zaprojektowane są w żywe, kolorowe wzory, przykuwające uwagę dziecka i zachęcające do zabawy. Całość zapakowana jest w plastikową, kolorową walizkę, łatwą do przenoszenia. Akcesoria lekarskie posiadają płaskorzeźbione rysunki, które dodatkowo sensorycznie stymulują dziecko. Tak jak wszystkie produkty marki B.toys, zestaw nie zawiera zbędnego opakowania, a cała produkcja odbywa się jak najbardziej ekologicznie, bez wytwarzania dużej ilości śmieci. B.toys to marka dbająca nie tylko o dzieci, ale także o ich miejsce do życia, jakim jest nasza planeta.

Dla najmłodszego miłośnika zwierząt - zestaw weterynaryjny

Dla dziecka marzącego o pomocy i leczeniu zwierząt idealnie sprawdzi się klinika weterynaryjna Pet Vet marki B.Toys. Klinika przeznaczona jest dla dziecka od drugiego roku życia. Zestaw weterynarza posiada wiele możliwych ,,badań” do wykonania na pluszowym kocie lub psie, które zawarte są w zestawie. Szpital dla zwierząt posiada cztery pomieszczenia. Do każdego z nich dopasowany jest osobny klucz o innym zakończeniu i kolorze. W ten sposób by otworzyć lub zamknąć salę dla wybranego zwierzaka dziecko uczy się odróżniać kolory oraz kształty. Klinika oprócz najważniejszych akcesoriów, takich jak stetoskop, termometr, strzykawka i waga, zawiera również możliwość „wykonania zdjęć rentgenowskich” pacjentom oraz wysuwany blat do wykonania badań kontrolnych. Zestaw zawiera rączkę, więc jest łatwy do przenoszenia – po prostu zamienia się w walizkę. Oczywiście całość zaprojektowana jest w żywych kolorach, tak jak wszystkie produkty marki. Zestaw weterynarza, podobnie jak lekarski, również na swoich akcesoriach posiada płaskorzeźbione obrazki, sensorycznie stymulujące dziecko. Zabawka rozwija u dziecko także koordynacje ręka – oko.

Zestaw lekarski od 3. roku życia

Janod oferuje zestaw lekarski dla 3 latka, zapakowany w torbę z dziesięcioma akcesoriami, które odwzorowują prawdziwe instrumenty medyczne niezbędne do pracy lekarza. Oczywiście dopasowane są one wielkością do małych rąk dziecka. Torba dzięki swojemu czerwonemu kolorowi, czarne boki i charakterystyczny krzyż, wygląda bardzo elegancko i zachęci dziecko do odgrywania roli lekarza lub lekarki. Większość akcesoriów wykonana jest z drewna, a całość pomalowana farbami bezpiecznymi dla dzieci. Zabawka marki Janod zapewne nada się dla dziecka, które lubi naśladować dorosłych. Little Dutch także oferuje zestaw lekarski dla 3 latka. Zapakowany jest w ładną, estetyczną walizkę i oprócz niezbędnych akcesoriów do pracy lekarki i lekarza, zawiera także czapkę lekarską, która jeszcze bardziej pozwoli wcielić się w tę rolę. Zestaw idealnie nadaje się na prezent.

Dla przyszłego weterynarza - Djeco

Empatia dla zwierząt rozwija się u człowieka już w bardzo wczesnym dzieciństwie. Przejawem tego jest traktowanie zabawek i pluszaków, jak prawdziwych zwierząt. Dlatego niemal każde dziecko wciela się w rolę weterynarki lub weterynarza dzielnie ruszając na pomoc domowym pluszakom. Niezbędny do tego może okazać się zestaw małego weterynarza od Djeco. Zestaw zawiera wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, aby wyleczyć chore zwierzęta. W zestawie znajdują się, między innymi plastry, bandaż, maść, stetoskop i wiele innych. Akcesoria zapakowane są w kolorową i poręczną walizkę, więc idealnie sprawdzą się przy wizytach domowych. Zestaw małego weterynarza Djeco to doskonały prezent dla przyszłego weterynarza lub weterynarki.

Lęk przed lekarzem

Zabawki pozwalają dziecku poznać narzędzia medyczne i wykonywane nimi czynnośći, co pomaga dziecku oswoić się z wizytami u lekarza. Wizyta u lekarza jest dla dziecka bardziej przewidywalna, a co więcej może być też wyczekiwana, ponieważ jest to okazja by zobaczyć ,,prawdziwe” akcesoria w akcji. Podczas wizyty warto zachęcać dziecko do zadawania pytań i opowiadania lekarzowi, jak dziecko samodzielnie wykonywało badanie lekarskie. Nie ma lepszego przygotowania dziecka do wizyt w gabinecie lekarskim niż przez zabawę.

Zestaw lekarski, mały lekarz, zabawa w lekarza, Janod

Drewniany zestaw lekarski marki Janod

Zestaw lekarski, 10 akcesoriów - Janod - dla wszystkich lekarek i lekarzy powyżej 3. roku życia. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne instrumenty medyczne, które wyleczą wszystkie pluszaki w potrzebie. Akcesoria wykonane są z drewna.
aktualności bubukids