607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Nowość w ofercie Bubukids – kubek do nauki picia od Reflo

Wyjątkowy kubek do nauki picia – Reflo

Reflo to marka powstała w 2010 roku i założona przez młodych rodziców ze Stanów Zjednoczonych, którzy szukali bezpiecznego sposobu na naukę picia z otwartego naczynia. Ich pomysł doceniło wielu rodziców, a także logopedów, którzy zdecydowanie polecają zakup produktu. Kubek do nauki picia jest produkowany tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Kubek treningowy dzięki swojej innowacyjnej budowie jest w pełni bezpieczny dla dziecka, a opatentowana wkładka reguluje jego strumień, dzięki czemu przeciwdziała zakrztuszeniu się i rozlania płynu. Logopedzi bardziej polecają Reflo niż kubek niekapek, ponieważ kształt Reflo jest zbliżony do prawdziwego, ''dorosłego'' kubka, co nie wpływa negatywnie na zgryz, a wręcz przeciwnie. Materiał, z którego wykonane jest naczynie, jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, jest bezpieczne i nie zawiera ftalanów i BPA.

Prosty sposób na naukę picia

Kubek Reflo jest półprzezroczysty, co pomaga w ocenie ilości płynu wewnątrz i nadaje się już dla dzieci od szóstego miesiąca życia. Dzieci, chcąc naśladować rodziców, na pewno ucieszy nauka picia z kubka przypominającego naczynie, z którego korzystają dorośli. Kubek do nauki picia jest łatwy w trzymaniu dla małych rąk dziecka. Kubek dostępny jest w kolorze niebieskim, różowym, białym oraz zielonym i co więcej, można go myć w zmywarce.

Nie tylko dla dzieci

Kubek, poza swoim świetnym zastosowaniem dla dzieci, może okazać się niezbędnikiem dla dorosłych, chociażby w podróży czy w pracy. Również dla osób, które mają zaburzenia połykania lub nawet chorobę Parkinsona czy też dla osób półleżących i leżących kubek będzie doskonałym rozwiązaniem, co także w tych przypadkach potwierdzają lekarze.

Reflo, kubek treningowy, kubek do nauki picia, biały kubek

Bezbarwny kubek Reflo

Bezbarwny, biały kubek Reflo - Kubek pozwala dziecku na picie z takiego samego naczynia, jak dorośli.

Różowy kubek Reflo

Kubek treningowy różowy - Kubek posiada wkładkę, która reguluje strumień płynu i zapobiega zadławieniu się czy rozlania płynu.

Kubek treningowy, kubek do nauki picia, różowy, Reflo
aktualności bubukids