607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Siedzisko dla dziecka od Prince Lionheart - aby zadbać o wspólny posiłek

Wspólny czas, nie tylko podczas zabawy

Wspólne posiłki z dzieckiem są niezwykle ważne. Podczas posiłków dziecko może uczyć się naśladować rodziców w samodzielnym jedzeniu. Wspólne jedzenie jest możliwością na rozmowę dziecka ze swoimi opiekunami oraz na spędzanie wspólnego czasu, nie tylko podczas zabawy. Spożywanie posiłków z całą rodziną wpływa korzystnie na rozwój dziecka. Dlatego warto, aby dziecko już od najmłodszego wieku siedziało przy stole czy to w foteliku, czy wraz ze starszym wiekiem na siedzisku dostosowanym do wzrostu dziecka i umożliwiającym komfort jedzenia przy rodzinnym stole. Marka Prince Lionheart oferuje siedziska różnego rodzaju, dla niemowląt już od dziewiątego miesiąca życia. Od lat produkuje i projektuje podstawki do karmienia, które pozwalają na wspólny posiłek całej rodziny przy jednym stole. BubuKids jest dystrybutorem amerykańskiej marki w Polsce.

Rozszerzanie diety dziecka

Rozszerzanie diety niemowlaka żywnością nie tylko dla dzieci można rozpocząć, kiedy dziecko już samodzielnie siada, czyli około szóstego, siódmego miesiąca życia. Metoda ta nazywa się BLW (z angielskiego Baby Led Weaning) i polega na tym, że niemowlę stopniowo odstawiane jest od produktów mlecznych, a także dostaje jedzenie w takiej samej konsystencji, jak dorośli. Nie je przygotowanych posiłków w formie papek, a na przykład pokrojone owoce czy warzywa. Dziecko uczy się wtedy jedzenia tego samego, co rodzice i na pewno daje mu to możliwość nauki samodzielnego jedzenia, ponieważ może naśladować swoich opiekunów. Jedyną wadą BLW jest bałagan, który tworzy się wokół. Dlatego właśnie siedzisko od Prince Lionheart bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ jest niezwykle łatwe w czyszczeniu. Przy wprowadzaniu rozszerzonej diety najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka, w tym właściwa postawa ciała. Dlatego tak istotnym jest, by dziecko siedziało na siedzisku dostosowanym do swojego wieku. Podstawki na krzesła od Prince Lionheart umożliwiają prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wyrabiają nawyk utrzymania właściwej dla zdrowia kręgosłupa pozycji siedzącej.

Komfort siedzenia

Siedzisko do karmienia Soft BoosterSeat od Prince Lionheart jest wykonane z miękkiej pianki, co daje dziecku wygodę, a meble chroni przed zarysowaniem. BoosterSeat kierowane jest do dzieci od osiemnastego miesiąca życia. Podwyższenie może być również używane na kanapach lub fotelach. Jak wszystkie produkty od Prince Lionheart, siedzisko na krzesło jest nowoczesne i jego design wpasowuje się w każdą przestrzeń czy też stanowi dobre uzupełnienie wystroju mieszkania. Produkt dostępny jest w kolorze niebieskim i szarym. Każde podwyższenie na krzesło dla dziecka od marki jest bardzo łatwe w czyszczeniu, bo wystarczy je przetrzeć jedynie ściereczką z małą ilością płynu do naczyń.

Dla najmłodszych

Siedzisko do karmienia BoosterPOD jest przeznaczone dla dziecka już od dziewiątego miesiąca życia. Jak każdy produkt od Prince Lionheart – jest niezwykle wygodne i miękkie. Dodatkowo posiada trzypunktowy pas bezpieczeństwa, co sprawdza się szczególnie przy małych dzieciach. Oprócz niebieskiego i szarego koloru, dostępne jest również w szaro-brązowym kolorze.

2w1 – krzesełko ze stolikiem

Krzesełko BebePOD Booster ze stolikiem jest idealną opcją dla dziecka, aby jadło przy jednym stole ze swoją rodziną, kiedy to jeszcze nie dosięga do zwykłego stołu mimo podwyższenia. Krzesełko do karmienia zapewnia ergonomię i bezpieczeństwo. Produkt posiada wysokie oparcie na plecy oraz szeroką przestrzeń na nogi, co wzmacnia nawyk zdrowej pozycji siedzenia dla kręgosłupa. Aby zapewnić większą stabilność, krzesełko posiada podwójny system pasów, który przymocowuje się do krzesła. Również spód siedziska jest podgumowany, co uniemożliwia przesuwanie się, a także porysowanie mebli. Krzesełko także posiada pasy bezpieczeństwa, aby dziecko na pewno nie miało możliwości upadku. Stolik można wysunąć i używać samego krzesełka, w zależności od potrzeby. Produkt jest dla dzieci od pierwszego roku życia i wagę jaką utrzymuje to dwadzieścia siedem kilogramów, więc jest też przeznaczony dla starszych dzieci.

Nie tylko w domu

Poza codziennym użyciem w domu, podwyższenie nadaje się również do użycia na świeżym powietrzu. Podstawka poza swoją wygodną strukturą, jest również wodoodporna, co jest jej kolejną zaletą. Jest także idealna na podróż, dzięki swoim niewielkim rozmiarom. Produkt jest również polecany dla hoteli, kawiarni czy restauracji, aby zadbać o najmłodszych klientów.

Prince Lionheart, siedzisko na krzesło, podwyższenie na krzesło, krzesełko do karmienia

Siedzisko BoosterPod

Podstawka na krzesło BoosterPOD - Krzesełko do karmienia BoosterPOD jest przeznaczony dla dzieci od dziewiątego miesiąca życia. Posiada przymocowanie do krzesła, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i stabilność 

Siedzisko Booster

Podstawka na krzesło BoosterSEAT - Podwyższenie na krzesło BoosterSEAT kierowane jest dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia. Jest niezwykle miękkie, dzięki wykonaniu z pianki i może być również używany na kanapie lub fotelach

Prince Lionheart, podwyższenie na krzesło, podstawka, siedzisko
Prince Lionheart, siedzisko na krzesło, podstawka na krzesło, krzesełko z tacką, stolik

Siedzisko BebePod Booster

Krzesełko do karmienia i stolik, BebePod Booster - Podwyższenie na krzesło BebePod Booster to produkt 2w1 - krzesełko ze stolikiem. Stolik można wysunąć lub schować w zależności od potrzeby. Krzesełko do karmienia dba o zdrową postawę siedzenia i kierowany jest do dzieci od pierwszego roku zycia do nieco starszych. 
aktualności bubukids