607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Parasolki dla dzieci - na przekór deszczowej pogodzie

Parasolki dla dzieci to nie tylko praktyczny dodatek do garderoby, który chroni przed   deszczem, ale również sposób na wprowadzenie do życia maluchów radości i kolorów. Parasolki ożywią każdą szarą i pochmurną pogodę, dając dzieciom niezapomniane wrażenia i pozytywne emocje.

„Mamo, ja też chcę taką parasolkę!”

Dzieci od zawsze naśladują swoich rodziców - to naturalne i nieuniknione zjawisko. Już od najmłodszych lat obserwują dorosłych, podczas wykonywania różnych czynności. Nie ma znaczenia, czy jest to sposób jedzenia, mówienia, ubierania się czy zachowania w różnych sytuacjach. 

Naśladowanie rodziców jest ważne dla rozwoju dziecka. Dzięki temu maluch uczy się, jak   funkcjonować w świecie dorosłych. Warto pozwolić dziecku na swego rodzaju  samodzielność, na przykład za pomocą dziecięcych parasolek. Dzięki nim maluch może poczuć się niezależny i odpowiedzialny, co pozytywnie wpłynie na jego samoocenę i rozwój.

Dla dzieci już od trzeciego roku życia

Parasolki od Djeco, są specjalnie przystosowane do małej rączki dziecka, dopasowane wielkością i wagą, dzięki czemu już trzy letnie maluchy mogą pochwalić się swoim własnym parasolem. Oprócz podstawowej funkcji, jaką jest ochrona przed deszczem, są powodem ogromnej radości dziecka. W końcu maluch może iść z rodziną na spacer bez strachu o niesprzyjającą pogodę.y.

Bezpieczny Parasol!

Dzięki temu, że parasole od Djeco zostały wykonane z przezroczystego plastiku, nie ograniczają widoczności dziecka. Maluch podczas spaceru widzi drogę i ewentualne przeszkody, które się na niej znajdują. Dzięki transparentności dziecko może swobodnie obserwować otoczenie, odkrywać i poznawać świat. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, parasolki zostały wyposażone w bezpieczny system otwierania, chroniący palce przed skaleczeniem, a zakończenia prętów są w formie plastikowych kulek.

Kształtowanie nawyków

Ważnym elementem kształtowania nawyków u dzieci jest ustanowienie rutynowych czynności. Dzięki temu dziecko uczy się dyscypliny i organizacji czasu. Widząc ciemne chmury za oknem, maluch będzie pamiętał o zabraniu ze sobą swojego parasola.

Dzieci, które posiadają swój własny, ulubiony parasol, będą wyczekiwały deszczowej pogody, aby móc go ze sobą zabrać. Nauczą się przy tym planowania i sprawdzania prognozy. 

Parasol dla dziecka to także wygodne rozwiązanie dla rodziców. Nie trzeba będzie już trzymać dziecka na rękach, aby chronić je przed deszczem- parasol zapewni mu odpowiednią ochronę. Dziecko stanie się bardziej samodzielne, a to z kolei przyczyni się do jego szybszego rozwoju.

Parasole są w modzie

Parasole dla dzieci to nie tylko funkcjonalny dodatek do garderoby malucha, ale również element mody. W dzisiejszych czasach coraz więcej marek oferuje parasolki dla najmłodszych w najróżniejszych kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie ich do stylizacji dziecka. Parasolki od Djeco występują w ogromnej gamie kolorów i wzorów, niektóre z nich zmieniają się pod wpływem deszczu, co stanowi dodatkową atrakcję dla malucha. Ważne też, aby dziecko samodzielnie wybrało wzór i kolor swojej wymarzonej parasolki. Taka indywidualnie dobrana parasolka na pewno nie znudzi się szybko i przyczyni się do wielu podwórkowych przygód.parasol syreny

Parasol przeciwdeszczowy, Syreny - Djeco

Parasol przeciwdeszczowy - Syreny -  parasol wyposażony jest w bezpieczny system otwierania.

Parasol przeciwdeszczowy, Żabki - Djeco

Parasol przeciwdeszczowy - Żabki - przezroczysty, plastikowy parasol od Djeco świetnie chroni przed deszczem.
parasolka dla dzieci żabki
parasol dla dzieci rybki

Parasol przeciwdeszczowy, Magiczne rybki - Djeco

Parasol przeciwdeszczowy - Magiczne rybki - magiczny parasol zmienia kolory pod wpływem deszczu.
aktualności bubukids