607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Dlaczego Ergobag jest najlepszym wyborem dla Twojego dziecka?

Plecaki Ergobag Prime łączą ergonomiczne cechy nowoczesnych plecaków trekkingowych ze wszystkim, co potrzebne jest w plecaku szkolnym. Plecak ma jedną dużą kieszeń ściąganą sznurkiem ze stoperem i klapę z zapięciem magnetycznym oraz drugą, przestronną kieszeń z przodu, zapinaną na suwak.

“Ergobag - plecak na lata”

Jako rodzice zawsze pragniemy, aby nasze dzieci były szczęśliwe, zdrowe i gotowe do codziennych wyzwań. Szkoła podstawowa jest ważnym etapem w rozwoju dziecka. To właśnie w tym okresie dzieci kształtują swój charakter, odkrywają nowe pasje, a przede wszystkim rosną jak na drożdżach ;) Jednym z kluczowych aspektów, o którym często zapominamy, jest wybór odpowiedniego plecaka szkolnego. Plecak pełni ważną rolę w codziennym życiu ucznia, dlatego warto zainwestować w ergonomiczny model, który wspiera prawidłową postawę ciała i przyczynia się do ogólnego komfortu noszenia. Dziś przedstawiamy Wam markę, która zdobyła nasze zaufanie - Ergobag.

Dlaczego plecaki Ergobag są najlepszym wyborem dla Twojego dziecka?

Przede wszystkim - ergonomiczne rozwiązania!

Tornister jest ergonomiczny, jeśli można go optymalnie dopasować do indywidualnych cech dziecka. A cechy dzieci to nie tylko indywidualny wzrost czy długość pleców. To także swoboda ruchów, możliwość biegania, bawienia się. Plecaki Ergobag zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu i komforcie dziecka. Zapewniają swobodę ruchów nawet jeśli plecak zapakowany jest po brzegi. Plecaki Ergobag wyposażone są w profesjonalny system nośny. Umożliwia on dopasowanie plecaka do wzrostu i proporcji ciała dziecka. Dzięki temu plecy są równomiernie obciążone, co redukuje napięcie mięśniowe i wspiera prawidłową postawę ciała. Nie ma znaczenia, czy zaczynasz szkołę, czy jesteś w czwartej klasie - tornister poradzi sobie ze wszystkimi skokami rozwojowymi dzieci do wysokości 1,50 m.

W skrócie: co sprawia, że ergobag jest tak ergonomiczny?

  • Rośnie razem z dzieckiem: gwałtowny wzrost? Wystarczy rozłożyć wyściółkę oparcia i poluzować regulację wysokości, aby dostosować ją do wzrostu dziecka.

  • Wygodny: Wygodny w noszeniu dzięki wysokiej jakości i oddychającej wyściółce.

  • Elastyczny: Lekka aluminiowa rama przylegająca do kręgosłupa.

  • Przyjazny dla pleców: wyściełany i wzmocniony pas biodrowy przenosi dużą część obciążenia z ramion na stabilną miednicę.

  • Swoboda ruchów: Zamknięty pas piersiowy zapobiega zsuwaniu się szelek. Nawet podczas biegania i zabawy!

  • Dziecięca zabawa: Klamry przyjazne dzieciom umożliwiają samodzielne zakładanie i zdejmowanie tornistra.

Plecaki Ergobag to funkcjonalność!

Plecaki Ergobag posiadają wiele przegródek, kieszeni i pasków, które ułatwiają organizację podręczników, zeszytów i przyborów szkolnych. Dzieci mogą łatwo znaleźć potrzebne przedmioty, co przyczynia się do lepszej organizacji pracy szkolnej. W naszym sklepie znajdziecie również kolorowe wkłady ułatwiające pakowanie :)

Bezpieczne na drodze

Plecaki Ergobag oprócz niezwykłej dbałości o wykonanie (tzw. niemieckiej solidności) oraz dbałości o zapewnienie właściwej postawy dziecka, są bardzo widoczne po zmroku. Zostały wyposażone w system szerokich odblaskowych taśm, które zwiększają widoczność dziecka na drodze, co jest szczególnie istotne podczas porannych i wieczornych dojazdów do szkoły.

Plecak dostosowany do zainteresowań

Każdy plecak, w zależności od wersji, posiada dwie lub cztery rzepki (tzw. kletties). Można je wymienić w dowolnej chwili na nowe. Zarówno te kupione w sklepie jak i wykonane samodzielnie. Dzięki nim plecak zmienia się wraz z zainteresowaniami dziecka. Jest to bardzo ważny element, który pozwoli dziecku wyrazić siebie na każdym etapie rozwoju, bez konieczności wymiany plecaka na nowy.

Zrównoważona produkcja

 

Ergobag to marka, która przywiązuje dużą wagę do zrównoważonej produkcji i ochrony środowiska. Plecaki Ergobag są w dużej mierze wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak butelki PET. To doskonały przykład na to, że dbałość o komfort naszych dzieci może iść w parze z troską o naszą planetę. Kupując plecak Ergobag, wspierasz zrównoważony rozwój i działania proekologiczne.

W Ergobag połączono najlepsze praktyki stosowane w projektowaniu profesjonalnych plecaków górskich, z potrzebami szkoły. Dzięki czemu sprawdzają się nie tylko w szkole ale także podczas podróży. Rosną wraz z dzieckiem, zapewniają komfort noszenia, dzięki indywidualnie dobranym rzepom, nie nudzą się. Z całą pewnością ten tornister posłuży twojemu dziecku przez lata, będzie inwestycją w jego zdrowie i przyszłość.

 plecak ergobag

Tornister, plecak ergonomiczny, Deep DiveBear - Ergobag Prime

Plecak Ergobag - Deep DiveBear -  wygodny, ergonomiczny i praktyczny tornister dla ucznia.

Tornister, plecak ergonomiczny, KickBear - Ergobag Prime

Plecak Ergobag - KickBear - tornister Ergobag ma wbudowane aluminiowe szyny stabilizujące
plecak ergobag
plecak ergobag

Tornister, plecak ergonomiczny, CoralBear - Ergobag Prime

Plecak Ergobag - CoralBear - tak skonstruowany, że łatwo jest go dopasować do wzrostu dziecka.
aktualności bubukids