607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Kosz Mojżesza – design i ekologia

Kosze wyglądem nawiązują do produktów retro przez co wnoszą dużo ciepła do każdego wnętrza – wynika to z tego, że każdy kosz jest ręcznie pleciony i wykonany niemal w 100% z naturalnych składników. Dzięki temu kosze są uniwersalnym elementem wystroju świetnie wpasowującym się różne stylistyki designerskie. We wnętrzach w stylu retro – podkreślają spójny charakter pomieszczeń, w nowoczesnych wnętrzach łamać będą ich industrialny charakter i skupiać wzrok na tym, co najważniejsze – czyli dziecku. W pomieszczeniach eklektycznych kosze będą wprost wpisywać się w łączenie stylów.

kosz mojżesza ahojbaby kraków


Jednak nie tylko sam design i to, jak kosz Mojżesza wpasowuje się w charakter domu jest ważne. Istotną rolę odgrywa jego funkcjonalność. Kosz jest przenośnym łóżeczkiem dla noworodka (Uwaga! Przypominamy, że nie wolno nosić kosza wraz z dzieckiem), które zawsze jest blisko rodziców. Czy to w sypialni tuż obok łóżka, czy to w salonie koło kanapy, w kuchni na stole w czasie przygotowywania posiłku, itd. Z kosza Mojżesza łatwo jest wyjąć szybko dziecko, gdy staje się niespokojne i szybko można je odłożyć. Co istotne dla wielu świeżo upieczonych mam jeśli kosz jest ustawiony na stojaku lub na odpowiedniej wysokości, to ogranicza on konieczność częstego schylania się – tym samym nie narażając nadwyrężonego ciążą kręgosłupa.Zarówno kosz Mojżesza Childhome, jak kosz Mojżesza AhojBaby wykonane są z łuski kukurydzianej. W minimalnym stopniu łączonej tasiemką i nićmi – stąd też też produkty te są w pełni biodegradowalne. Fakt, że są one ręcznie plecione powoduje, że w zasadzie nie ma dwóch takich samych koszy na świecie – każdy z nich jest wyjątkowy, tak samo jak każdy mały ich użytkownik.

childhome kraków


Childhome to belgijska marka premium, która od lat wprowadza na rynek produkty mające ułatwiać codzienne życie rodziców i dzieci. Natomiast AhojBaby to młoda polska marka, która z impetem zdobywa serca polskich rodzin.

aktualności bubukids promocje rabaty