607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Przegląd nowości w BubuKids – Little Dutch, Djeco, Miniland oraz B.Toys

Nowości od Little Dutch

Little Dutch oferuje produkty ze swoich nowych kolekcji – Flowers and Butterflies oraz Sailors Bay. Dostępne są nowe przytulanki w różnych rozmiarach, przedstawiające różowego motyla, ptaka z kolekcji Flowers and Butterflies oraz z Sailors Bay – mewę. Nowością są także wszelkie zawieszki – zawieszki do smoczka, do wózka oraz wibrujące zawieszki, a także spiralki do łóżeczka czy fotelika. Wszystkie mają motyw przyjaznej mewy i statków lub motyla i kwiatów. Nowa kolekcja oferuje również nowe wzory książeczki i kostki aktywizującej. Książeczka jest teraz również dostępna w większym rozmiarze. Poza jedną dużą kostką aktywizującą, Little Dutch zaprojektowało nowe, mniejsze, cztery kostki aktywizujące w zestawie. Dostępne są również nowe maty aktywizujące z pałąkiem oraz dwa piękne zestawy prezentowe dla noworodka, zawierające przytulankę, przytulaczka i grzechotkę.

Nowości od Djeco

Djeco oferuje wiele nowych produktów dla dzieci w każdym wieku. Nowościami są przede wszystkim gry edukacyjne i kreatywne. Dostępna jest gra planszowa w statki czy też sudoku. Dla osób lubiących bingo, memo i domino polecamy zestaw tych gier w jednej zawartości – zaprojektowane z motywem dinozaurów lub dzikich zwierząt. Kolejną nowością jest gra Odbicie lustrzane, również w dwóch motywach – zwierząt oraz zabawnych twarzy. Gra uczy zasady odbicia lustrzanego. Są także nowe zestawy artystyczne do malowania piaskiem czy też nowe ubieranki, które pozwalają dziecku na zabawę z tkaninami i wstążkami, by tworzyć stroje dla lalki.

Nowości od Miniland

Od Miniland nie mogło zabraknąć nowych lalek. Teraz dostępne są lalki z ciemnymi włosami kręconymi i ciemnym blondem. Lalki mają trzydzieści osiem centymetrów. Wszystkie pachną wanilią i są wykonane z najwyższej jakości elastycznego, trwałego i przyjemnego w dotyku tworzywa.

Nowości od B.Toys

B.Toys oferuje wiele nowych zabawek dla niemowląt. Dostępny jest nowy gryzak z naturalnej gumy w kształcie ślimaka lub pszczoły. A miłośnikom i miłośniczkom samochodów na pewno spodoba się zdalnie sterowany samochód, którym kieruje się pilotem w postaci kierownicy. Samochód jest łatwy w obsłudze i może gwarantować zabawę na długi czas. Zabawka jest w kolorze niebieskim z pieskiem za kółkiem lub w kolorze czerwonym z pandą. A dla półtorarocznych dzieci polecamy nowe piszczące i świecące piłeczki. Zabawka symuluje sensorycznie oraz rozwija zręczność i koordynację dziecka. Piłka jest z serii Land of B., więc dostępna jest wersja z kotkiem, żabką lub pieskiem. Wszystkie mają czapki, które przy rzucie podskakują.

Little Dutch, zawieszka, motyl, zabawka, przytulanka

Przytulanka motylek

Przytulanka motylek - Przytulanka od Little Dutch z kolekcji Flowers and Butterflies. Idealna jako pierwsza przytulanka dla niemowlaka.

Puzzle artystystyczne

Puzzle artystyczne, kameleon - Dla dzieci już od szóstego roku życia, które uwielbiają puzzle. Posiadają sto pięćdziesiąt elementów. Przedstawiają pięknego, kolorowego kameleona od Djeco.

Djeco, puzzle, puzzle artystyczne,kameleon
Miniland, lalka, kręcone włosy

Pachnąca lalka

Pachnąca lalka, czarne, kręcone włosy -Lalki od Miniland to wyjątkowe lalki o trwałym zapachu wanilii. Teraz dostępne lalki z różnymi włosami.
aktualności bubukids