607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Snap The Moment - kolejna nowość!

W BubuKids staramy się wprowadzać nie tylko uznane na świecie marki i produkty dużych międzynarodowych firm, ale także szukamy odpowiedniej jakości wyrobów lokalnych producentów. Jedną z nowych marek, jaka pojawiła się kilka dni temu w naszym sklepie jest Snap The Moment. Choć nazwa marki jest anglojęzyczna, to jest to całkowicie polska marka. Snap The Moment to produkty dzięki, którym każdy przyszły rodzic i rodzic niemowlaka może utrwalać na fotografiach kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata życia swojej pociechy.

Zarówno twórczynie marki, my, jak i Wy wiemy jak szybko mija czas, jak się dzieci zmieniają. Jeszcze nie tak dawno były to maluszki, które mieściły się w gondoli wózka spacerowego, a dziś już samodzielnie wracają przez pół miasta ze szkoły. Jeszcze pietnaście czy dziesięć lat temu, gdy telefony komórkowe nie miały domyślnie wbudowanych dobrej jakości aparatów telefonicznych, a i sam internet mobilny nie był tak powszechny jak dziś cykliczne dokumentowanie rozwoju dziecka było dość kłopotliwe. Wymagało posiadania aparatu cyforowego, regulanego zgrywania z niego zdjęć i pilnowania, aby zawsze baterie w aparacie były naładowane. Teraz, gdy każdy smartfon posiada wysokiej jakości aparat w dowolnej chwili możemy zrobić zdjęcie sobie lub dziecku i od razu wrzucić do odpowiedniego katalgou w chmurze. A gdy przyjdzie nam ochota wysłać do wybranej firmy i otrzymać piękną fotoksiążkę lub kalendarz z dokumentujący wybrany okres życia dziecka. Czy jest piękniejszy prezeny dla babć i dziadków niż kalendarz z pokazujący miesiąc po miesiącu pierwszy rok życia wnuka?

Marka Snap The Moment ma właśnie pomagać rodzicom w fotograficznym dokumentowaniu życia dziecka. Służyć mają temu Foto Kraty (dla kobiet w ciąży, dla dzieci w wieku 0-3 lat) oraz Foto Kocyki.


aktualności bubukids promocje rabaty