607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, Księżniczki - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 82,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, księżniczki francuskiej firmy Janod.

 

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów z kolorowymi postaciami księżniczek.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz  koordynację manualną.


Magnetibook Księżniczki zawiera 55 kolorowych magnesów, z których można tworzyć księżniczki i książęta w baśniowych sceneriach i sytuacjach oraz 7 kart z pomysłami na scenki, które można stworzyć przy ich użyciu. To świetna rozrywka dla małych miłośników bajek, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki z dwiema przegródkami: jedną na magnesy, drugą na karty. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.


Układanka została zaprojektowana we Francji.


Wiek dziecka: 3 - 8 l

Liczba elementów: 62.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,72 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.