607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, śmieszne buzie chłopiec - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 82,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, śmieszne buzie chłopiec francuskiej firmy Janod.

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.

Zestaw zawiera: 70 kolorowych magnesów
z elementami męskich twarzy, takimi jak oczy, usta, nosy, włosy, wąsy i brwi, ale też dodatkami jak okulary i nakrycia głowy oraz 12 kart z przykładowymi buźkami, które można stworzyć z magnesów. To świetna rozrywka dla małych kreatorów wizerunku, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki.


Wiek dziecka: 3 l +

Liczba elementów: 82.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,79 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.