607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, uczę się zegarka - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 82,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, uczę się zegarka francuskiej firmy Janod.

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.


Magnetibook Uczę się zegarka zawiera: 75 kolorowych magnesów ze wskazówkami i cyferkami zegara oraz aktywnościami dzieci, wykonywanymi w różnych porach dnia oraz 8 dwustronnych kart z pomysłami ilustracji, które można stworzyć przy ich użyciu. To świetny sposób na naukę pór dnia, godzin oraz odczytywania ich z zegara.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki.


Wiek dziecka: 3 - 8 l

Liczba elementów: 83


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,87 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.